Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek hason alszik a babája...

Akinek hason alszik a babája mersz neki borostyánnyakláncot adni? 3 honapos a kicsim lassan a nyakába tenném mert az elsö gyermekemnél nagyon jo hatásfokkal birt de nem is volt hason alvos.

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Semmilyen körülmények közt nem mert balesetveszélyes.
2013. máj. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

Nem.Én még akkor sem adnék rá ha háton aludna és még nappalra sem.

Mi van ha elszakad és megesz/lenyel egy ilyen borostyán követ.

Én sosem adnék ilyet a babámra.

2013. máj. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Nem raknék a nyakába semmit. Se hason, se háton.
2013. máj. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Volt/van borostyán lánca. Csak hason alszik, soha, semmi probléma nem volt vele. Nem szakadt el, nem akadt bele semmibe. Nem piszkálta soha.

(szemenként van csomózva, ha ne adj' isten elszakadna, nem gurulnának szét a kövek)

2013. máj. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Kisfiamnak 1 hónapos kora óta van borostyánlánc a nyakában. Eleinte fürdetésnél átraktam a bokájára, de kb. 3 hónapos kora óta éjjel-nappal a nyakában van. Már 11 hónapos, soha nem piszkálja, alszik hason, háton, forgolódik... Semmi gond nincs a lánccal és ahogy az előttem szóló írta, szemenként van csomózva és ha el is szakadna (de nem szakad ám olyan könnyen, mert én megrángattam mikor megvettem és nem szakadt el!) nem gurulnak szét a szemek. Ha nem szívesen hagynád a nyakában éjszakára, tedd rá a bokájára fürdetésnél és a reggeli első pelenkázásnál mehet a nyakába! :)
2013. máj. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!