Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor és milyen kajaval...

Mikor és milyen kajaval váltottátok ki a reggelit a babatoknál?

Figyelt kérdés

Fiam 7hónapos 4honaposan elkezdtem a hozzátáplálást lassan kiváltanám neki a reggelit de nemtudom mivel kéne..

Egy hónapos kora óta tápszert kap.

Ebédt uzsit mar kiváltottam neki

Egy foga van eddig



2013. máj. 10. 08:26
 1/7 gelazso ***** válasza:
banán,banán banán
2013. máj. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha csak az ebédet és az uzsonnát váltottad még ki, akkor jöhet a tízórai. A reggeli és vacsi még tápszer legyen.
2013. máj. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
A reggeli és vacsora minimum egy éves koráig tápszer kell legyen utána is csak tej, kakaó.
2013. máj. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tízóraizik a babám.

Napi 4x eszik már hónapok óta.

Azzal nem ërtek egyet hogy 1eves korig ne adjak neki tapszer helyett mast...mindenki mashogy gondolja es csinalja

Azt hittem kapok olyanoktol valaszt akik mar kivaltottak a reggelit is

Tovabbra is kapja atapszert illetve majd a tejtermekeket

2013. máj. 10. 09:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek üzenem a banán nagyon megfogja a székletet és az orvosok sem tanácsolják mindennapi fogyasztásra. a reggeli és a vacsora a lehető legtovább tápszer legyen. Nekem 10 hónapos a picim és reggelire még szopit kap tízóraira is csak egy kis tápot (erre már nem jutna tej), és csak ebédre kap főzeléket. Uzsonna gyümölcs, este szopi egy kis péppel kiegészítve.
2013. máj. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13 hònaposom reggelire 260ml tejitalt kap,utàna nèha eszik pàr db babakekszet.
2013. máj. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gelazso ***** válasza:

ki az a zavarodott aki azt írta hogy "tápszer kell"?


csak ha nincs tejed,de egyébként ne csináljon "tápos csirkét" a gyerekböl ha nem muszály!!!

2013. máj. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!