Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, akinek az...

Van itt olyan, akinek az egyik gyermeke reálisan látva szebb?

Figyelt kérdés
Remélem nem értitek félre a kérdést , szó sincs róla, hogy nem egyformán szeretném őket, de ha csak a kinézetet nézzük, akkor igen, a nagyobb kislányom olyan igazi bűbáj( nagy, szinte hihetetlenül kék szemek, kerek pofi), míg a kicsi egy igazi kis kópé, huncut sötét szemekkel, kicsit elálló fülekkel :)
2013. máj. 10. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
két azonos nemű tesó között ez elég gyakori. de mi a kérdés?
2013. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazán csak érdekel, hogy más szülő is belátja-e, hogy egyik gyerkőc nem az a kimondottan szép baba? - mikor én ezt mondtam, sokan meglepődtek, hogy hogy mondhatok ilyet, igenis milyen gyönyörű stb... persze hogy gyönyörű, nekem a legszebb, de reálisan nézve így van.
2013. máj. 10. 15:14
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden testvér közül szebb az egyik. :) Van sok család, ahol a lányok közül az egyik feltűnően szép, míg a másik kissé csúnyácska.
2013. máj. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Fordítok: az a kérdés, hogy nem kívülállóként, hanem a saját gyerekeid nézve látod-e (nem vagy-e elfogult, hogy mindkettő egyformán gyönyörű), hogy valamelyikőjük szebb?
2013. máj. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
én sok szülőt ismerek (többek között a saját anyukámat) aki a legnagyobb szeretettel, mégis tényszerűen nyilatkozika gyerekek külsejéről, adottságairól és nagyon is jól látja őket ez az "emberismeretük" része. pl a barátnőmnek két fia van és egyszer megbeszéltük, h a nagyobbik amolyan sármos szívtipró alkat, megvan hozzá a külseje, a kiállása, a dumája, de nagy hóhányó is hozzá, már most. a kisebbik nem annyira "szépfiú", de igéző, meleg, barna szemei vannak, tele szeretettel. bár külsőre nem ő a szépségideál, egy kis grál lovag lesz :)
2013. máj. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a fordítást, nem hittem, hogy nem érthető :) de igen, erre gondoltam!
2013. máj. 10. 15:17
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze szerintem attól hogy az anyjuk vagyok, nem lettem vak:) Mi is megbeszéltük már barátnőmmel az ő gyerekeit is meg az enyémeket is:)

Nekem fiam van kettő és egy lányom.

A legnagyobb fiam tényleg nagyon szép olyan különleges metszésű kis arca van, szőke mélykék szemekkel szóval szép na (megjegyzem nem hasonlít se rám se apára):)) A kislányom és a másik kisfiam pedig tiszta apjuk akit imádok és szépnek látom de lássuk be lányban nem a legszerencsésebb :D A lányom egy ördög amúgy határozott önbizalom dús egy percig nem fogja zavarni szerintem hogy nem egy baba szépség de attól a tény az tény.

Barátnőm 3 kislánya közül az első a legszebb a másik kettő meg nem annyira dehát a szépség az csak egyetlen dolog sok sok tulajdonság között.

2013. máj. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

3 lányom van.

Mindhárom nagyon különbözik, mind külsőben (alkat/alak szemszín, minden), mind belsőre.

A pici még inkább baba, szóval rajta nem látni még pl. hogy milyen alakja lesz, a két nagyobbon ezt már látni.

Érdekes, hogy a legnagyobb nálunk, aki "tökéletes szépség", a doktornő mondta is mindig, hogy olyan, mint egy Götz baba, amikor pici volt, de pl. neki a természete is nehezebb, szóval ha valamelyikük miatt aggódnom kell, hogy talál-e férjet, akkor ő az. :o)

A középsőnek nálunk is elálló picit a füle (ami megfelelő frizurával egyáltalán nem szembe tűnő), viszont neki akkora szemei vannak és olyan kedvesség van benne, hogy azzal bárkit "felzabál". :o)

És még sorolhatnám, hogy ki milyen. Én mindegyikben látok olyat, ami különlegesen szép és vonzó. Erre figyelek, és mindegyiket dicsérjük is sokszor, hadd tudják, hogy szépek.

Szerintem ez lányoknál nagyon fontos, nekem sosem mondták hogy szép vagyok (főleg nem az apám), még becsméreltek is kamasz koromban, ami pocsék önértékelést eredményezett. Ennek még az árnyékát is el akarjuk kerülni.

Egyébként szerintem a jóság és a kedvesség a legfontosabb, ha erre sikerül őket nevelnünk, akkor "bármilyen külsővel" boldogok lesznek.

2013. máj. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekünk is a nagyobb lányunk olyan, mintha festve lenne, igazi kis szabályos szépség ( 2 éves lesz) , picúrkánk 3 hónapos, neki olyan kis manó fejecskéje van, igazi huncut , egyenlőre sötétszürke szemekkel, kajla fülecskéivel már csak ha ránézünk mosolyt csal az arcunkra :) Annyira kíváncsi vagyok hogyan alakulnak majd!
2013. máj. 10. 15:57
 10/13 anonim ***** válasza:
38%

Nekem még csak 1 van, a második pár héten belül lesz meg.

A lányom hol szépnek, hol csúnyánaknlátom látom:)

Vagyis mindig szépnek látom, de vissza nézve a képeket, picinek csúnya volt olyan 1 éves koráig, majd 1-2-3 évesen szép, s 3-4 évesen megint nem szép:)

Most fiam lesz, voltunk 4D Ultrahangon, hát nem valami szép:)))

A férjemre hasonlít, s a férjemhez sem azért meneten hozzá mert tetszik, hanem mert nagyon jó ember... Az ellentéte a férjem az ideálimnak, szőke, izmos, nekem meg a barna kihyúrt palik tetszenek:)))

Gyerekben sem tetszik a szőke, nem is tudom hogy fogok viszonyúlni ha szőke lesz a fiam...

Szóval nem vagyok elfogúlt, látom hogy szép, vagy nem szép a gyermekem...

2013. máj. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!