Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideje állt stabilan a...

Mennyi ideje állt stabilan a babád mielőtt elindult?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
2 hónap kb, de lehet 3 is. Fiam van. 7,5 hósan mászott. 8 hósan felállt, majd lépegetett bútorok mellett, de elindulni csak 13 hósan indult. Ő biztonsági játékos inkább!:)
2013. máj. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6,5hónaposan állt fel először,de igazán stabilan 8,5hónaposan állt,kapaszkodás nélkül.9,5hónaposan indul el önállóan pont.
2013. máj. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lányom 10 hónaposan állt fel, szinte azonnal lépegetett is a bútorok mellett. Most 15 hónapos, de még stabilan állni sem bír, sőt úgy érzem fényévekre vagyunk tőle. Nagyon el vagyok keseredve :(
2013. máj. 10. 20:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogy érted,hogy nem bir stabilan állni?Összerogyik vagy mindig próbál kapaszkodni?
2013. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kapaszkodik állandóan, ha nem tud mibe, akkor inkább mászik a "célig". Lépeget 1 kézzel kapaszkodva is, pikk-pakk eljut egyik játéktól/bútortól a másikig, de támasz nélkül semmire nem jut.
2013. máj. 10. 20:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább csak félős,bizonytalan.18 hónapos koráig ha nem indul el akkor viszont érdemes megmutatni szakembernek.
2013. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha arra gondolsz hogy all tamasztek nelkul es nem esik el, es menni meg nem megy akkor semeddig. 8 hosan mar allt, 13 hosan indult el, odajott hozzam, de ha elerte a celjat leult, majd odamaszott valamihez, ujra felallt es ment, de nem mert allni. En megprobaltam magamhoz csalni, csak egy lepesre alltam tole, a szemeben lattam a felelmet es a vagyat es elengedte a fotelt, elert, nagy sikerelmeny volt ez neki, meg aznap korbement a szobaban. Aztan nehany nap mulva mar nem ult le, meg tudott allni. Lehet o is csak egy kicsit felosebb, es csak egy kis motivacio kell neki
2013. máj. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én lányom 10 hónaposan állt fel és egyből lépegetett is kapaszkodva. 12 hónapos volt, amikor elindult, de én úgy emlékszem, hogy nem volt olyan, mint ahogy olvastam én is sok helyen, hogy csak álldogálnak, kapaszkodás nélkül mielőtt elindult volna, egyből ment. Persze olyan volt, hogy láttam, hogy pár másodpercre elengedi az asztalt, amíg a kezébe vett valamit, de hosszas ácsorgás nem volt...

Aztán a bébitaxi volt, ami önbizalmat adott neki, belekapaszkodott és egész délután tologatta a lakásban, aztán este már maga sétált, édes volt nagyon :)


Úgyhogy lehet nem fog álldogálni ő sem, hanem egyszer csak elindul. Járássegítőt esetleg nem próbáltatok?

Egyébként nincs még elkésve, ne aggódj!

2013. máj. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Van neki járássegítő és bébitaxi is, de ezeket nem szereti tologatni, csak nagyon ritkán. A kis székét valamivel többet, az lassabban halad, szerintem azért. De sokszor azt is csak térden állva tolja. Próbálom egy lépésnyiről csalni, de inkább letérdel, közelebb jön és újra feláll :(
2013. máj. 11. 10:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Bevallom én is aggódnék a helyedben, hogy mikor indul már el, minden rendben van-e. De egész más kívülről higgadtan látni ezt a dolgot. Szerintem egyáltalán nincs elkésve. Nem egy babáról hallottam, aki 15 hósan még nem járt, sőt olyan is van, aki 17 hósan indult el, de semmi baja nem volt, egyszerűen Ő lustább volt, nem volt neki elég motiváció. Ha eddig semmi probléma nem volt a babáddal, akkor most sincsen. Ne ijedj meg! Egyszer minden baba elindul, a tiéd is el fog indulni. Ő inkább biztonsági játékos!:)
2013. máj. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!