Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Történt olyan bútorok mentén...

Történt olyan bútorok mentén lépegetni kezdő babátokkal, hogy megkapaszkodott ajtóban, fiókban, és az kinyílt vele együtt? Sütőajtó, egyebek (persze nem melegen)

Figyelt kérdés
Ez a rémálmom.
2009. szept. 30. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
persze,mindegyikkel előfordul,hogy nem abba kapaszkodnak amibe ekllene, de megtanulják hamar,hogy mibe lehet és mibe nem.Én is ott voltam a sarkában ha felfedezett:)néhány eleséstől eltekintve nem volt baj. Nyugi
2009. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém most indult el - 10 hónapos lesz nemsokára - és egyszer kapaszkodott a kiságyról lelógó plédbe. Azzal együtt lehuppant, de felállt, ment tovább. Nagyon óvatos duhaj a kislányom, ügyesen tud esni is.. :)
2009. szept. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

barátnőm lánya a fehérnemű fiókjába kpaszkodott és kihúzta,aztán besúszott alá:)Aranyos volt:D

A másik lánya pedig most a nem meleg sütőajtón ugrál XD,hiába mondja,hogy nem szabad,annál jobban csinálja:DÉs nem esik le...:DKis kamikaze kölkökXD

2009. szept. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
persze,naponta 3 szor biztos ilyenbe kapaszkodik,a sütőajtó nálunk tabu mint a konektorok,ugy hogy azon nem lóg,de a cípósszekrény,és a szobájába az azekrényajtó ilyen,de én is mindig a nyumába vagyok,már nem esik el,an egyensúllyérzéke,de látom rajta,hogy meglepődik.ott ahol nagyot tudna esni,ott amikor elkezdett felálni,öntapadós ragasztóval leragasztottuk a fióokat,billenő ajtókat,igy ott nem tud esni,bent a szobába meg megtanulja,hogy vigyázni kell.
2009. szept. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 9 hónapos és imádja a székeket, főleg az apja számítógépéhez tartozót, mert annak kerekei vannak :) Borult már fel azzal is, de ma épp az egyik konyhaszéket sikerült magára rántania. Általában nem csinálunk nagy ügyet belőle, üvölt egy kicsit, kap egy gyógypuszit a kobakjára, vagy ahol beütötte és a következő percben már megint ott álldogál, ahol nem kellene :)
2009. szept. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
8 hónapos a kislányom, már egy hónapja áll, és mostanra nagyon szépen lépeget a bútorok mentén is. Olyan, mint egy kis sziklamászó. De van néhány olyan hely, ahova ha esetleg kapaszkodna, akkor tuti kirántja a testsúlyával, és mivel annyira ő egyedül még nem áll, azon nyomban hanyatt is esne. Ettől félek. Mert nagy eséseken vagyunk már mi is túl, nagyon óvatos is, de ezektől úgysem lehet megkímélni!
2009. szept. 30. 16:27
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ekkora gyereket úgysem hagysz egyedül sehol, mindig ott vagy mellette. Ha olyan felé tart menj oda, és fogd meg a fiókot vagy tedd arrébb a kislányod. Még így is fog baleset történni, hogy a nyomában vagy, de ez sajnos ezzel jár, neked pedig most ez a dolgod.
2009. szept. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!