Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól adhatok...

Hány hónapos kortól adhatok gyümölcsös Activiát a babámnak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a cég honlapján olvasható:


"Gyerekek is fogyaszthatják az Activia termékeket?

Amennyiben a gyermek elmúlt egy éves, nem érzékeny a tejfehérjére, a tejcukorra, vagy a termék bármely összetevőjére, akkor az egész családdal együtt nyugodtan fogyaszthatja az Activia joghurtokat. Az összetevők listája a termékek csomagolásán olvasható."

2013. máj. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
en inkabb gyumolcsot szoktam osszekeverni feherjoghurttal, de egy eves kor utan lehet adni
2013. máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én olyan 8 hó környékén adtam először natúr joghurtot. Most 15 hós, és gyümölcsöset még mindig nem szoktam neki adni. Natúrt veszek továbbra is, és néha dobok bele neki valami gyümölcsöt. Almát, banánt, epre, vagy épp sárgabarack lekvárt.Szerintem így az íze sokkal jobb, mintha bolti gyümölcsöst vennél.
2013. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gabszem ***** válasza:
én se adok gyümölcsjoghurtot neki , egyrészt imádja a natúrjoghurttot másrészt meg inkább teszek én bele gyümölcsöt, mert a gyümölcsjoghurtok tele vannak aromákkal meg szinezékkel, ízfokozókkal, cukorral. (nem vagyok egészségmániás, de a babát inkább nem etetem ilyesmivel, ha nem muszáj.
2013. máj. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!