Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos és egy hetes a...

4 hónapos és egy hetes a babám. Ma voltunk tanácsadáson. A kisfiam 7,98 kg és 69 cm. A doki azt mondta, hogy gyönyörűen fejlődik, de az anyukák kint azt mondták rá hogy kövér. Csak anyatejes. Valóban kövér lenne? A tietek mekkora volt ennyi idősen?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam 5 kg volt, de pont akkor fogyott egy kilót, mert kórházban voltunk, amit aztán vissza is szedett, duplán. Most 10 hós 8,5 kg, 72 cm(a gyerekorvosunk azt mondta, hogy olyan, ahogy az a nagykönyvben meg van írva). Minden gyerek más, majd idővel ledolgozza azt, amivel több van rajta. Ne aggódj!
2009. okt. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! 4 hónaposan 6,90és 65cm a kisfiam. Szerintem nem kövér.
2009. okt. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem kövér a hosszához képest, egyszerűen csak nagyon nagy baba. :) az én kislányom most 9 hós, és most 70 cm, és 8.6 kiló. a tied gondolom fiú?
2009. okt. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen kisfiú. A születésétől kezdve nagyobb az átlagnál. 3830 grammal és 53 centivel született. Mondjuk az apukája se és én se éppen a "kínai méret" vagyunk. :)
2009. okt. 1. 12:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam 6850 gramm volt, 65 cm. Egyáltalán nem kövér a babád, ne izgulj, anyatejes baba sosem kövér! Ne foglalkozz azzal amit mások mondanak! Csak így tovább. :)
2009. okt. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha meglátták a kisfiamat, nekünk is azt mondták, hú milyen kövér. Kicsit néha rosszul is esett, de inkább jól egyen, mint sem. A dokinő mindig annyit mondott: szemmel láthatóan jól táplált:) Volt, aki azzal ijesztegetett, hogy a súlya miatt le fog maradni a fejlődésben, de nem így lett! Csak anyatejes volt 6 hónapos koráig, azóta is szopizik még és eddig mindent elfogadott, amivel megkínáltuk:) Most 10,5 hónapos, már kevesebbet hízik, mert lemozogja. 71 cm és 9850 g.
2009. okt. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam most ekkora,és ő 6 hónapos.Arányos a súllya a cm-hez,nem hinném,hogy kövér lenne,viszont jó nagy baba a korához képest!

2009. okt. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azta!! Az én kislányom 8 hónaposan nincs ekkora:-)))

7290g és 69,5 cm.

4 hónaposan pedig 5300g és 60cm volt. De szép arányos a babád, valószínűleg nem lesz mindig ennyivel nagyobb a többieknél, szerintem egy éves koruk körül egybeérnek.

Főleg, ha anyatejes, meg nincs mitől aggódnod. Minden jót nektek!

2009. okt. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagy baba, de hogy kövér lenne? Ne foglalkozz a "jóindulatú" anyukákkal, higgy a dokinak, hogy szépen fejlődik. Én most így nem tudnám megmondani az én lányom mekkora volt ilyen korban, de most 16,5 hónaposan 10 kiló és 76 centi körül van. :) Különben meg - tapasztalat - ha elkezd mászni, menni, futkosni, eltűnnek róla a hurkák. És abban a korban már kevesebbet híznak, többet nyúlnak. Szóval nyugi.
2009. okt. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam 7150 gramm volt, és nagyon szép, nem kövér baba. Attól is függ mennyivel szülted. Annyira kövér nem lehet..
2009. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!