Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milumil Gyerekital 12hó és a...

Milumil Gyerekital 12hó és a Beba pro3 tápszer ugyan az? Többi lent

Figyelt kérdés

Tudnátok segíteni?

12hónapos a kislányom,estére a beba 3 tápszert kap,ami 10hónapos kórtól van,kb 150mlt iszik belőle,a másik felét éjszaka,kaptunk milumil gyerek italt egy újsághoz,és 240mlt úgy megitta lefekvéskor hogy csak pislogtam.


Ez is tápszer? Ettől is ugyan úgy jól lakik mint a bebától?

Legközelebb már ilyet is vegyek neki?

Köszönöm a segítséget.


2013. máj. 13. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyan mi nem Bebát adunk a lányomnak, hanem Milumil 3-as tápszert, de én úgy csinálom miután betöltötte az 1 évet, hogy reggel tápszert kap ízesítéssel (Nestle babakakó és vanília), mert annyira már nem szereti, megunta, nagyon keveset ivott már belőle, de így bemegy a 240 ml is akár.

Este viszont a Milumil gyerekitalt kapja, amit nagyon imád, abból többet is meg tud inni, de szerintem hígabb is, azért. Elvileg ezt tej helyett lehet adni 1 éves kor után, de a dobozra rá van írva, hogy a reggeli és esti kaja mellé, szóval szerintem emellé még lecsúszik nekik valami szilárd kaja, kevésbé laktató, hígabb...

Legalább én ezt tapasztaltam...

2013. máj. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. máj. 13. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!