Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babátokkal miket...

7 hónapos babátokkal miket kóstoltatok már meg?

Figyelt kérdés

Gondolok itt joghurt sajt túró sertéshús máj stb. Tehát minden érdekelne. Az én babám 6.5 hós nem merek neki nagyon adni még sima joghurtot. Már lehetne?

Kérlek ha lehet ne vitatkozzatok hanem segítsetek, első baba és bizonytalan vagyok! DE szeretném hogy mindent megkapjon amire szüksége van és nem szeretném hogy valami baja legyen. Előre is köszönöm a segítséget!


2009. okt. 1. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Először alma, banán, barack, sütőtök, ha ez megvan, jöhet a répa, krumpli, majd a zöldség: sóska, spenót, saláta, utána a csirkemell, pulykamell, 8 hósan a fújós zöldésgek: karfiol, brokkoli, zöldborsó-először csak paszírozva-, aztán 10 hó után a máj, és tejtermék 1 év után túróval kezdve, majd natúr joghurt, és utána tej.
2009. okt. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én fiam is 7 hós, tápis baba 3 hós kora óta.Azóta eszik gyümölcsöket, (kedvence a banán), vaníliás krémtúrót, húslevesben főtt zöldségeket, de kóstolta már a gulyáslevest is turmixolva, főtt pulykavirslit,krumplifőzeléket,babapiskótát.Sok sikert!
2009. okt. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én 5 és fél hónapos kora óta adok neki natúr joghurtot.

húsos főzelékeket szintén 5 és fél hónapos kora óta kapja.

májat, túrót, sertést csak későbbre tervezem.

glutént már bevezettem. durumtésztát már ehet ilyenkor.

a natúr joghurtot próbáld meg először simán, az én babám nem fogadta el, kirázta tőle a hideg. ha rakok bele egy kis gyümölcsöt, mindjárt más a helyzet. figyeld meg a viselkedését, ha hajtja, várj vele még pár hetet.

tejpépeket is szoktam neki adni, abból a milupák a jók szerintem.

2009. okt. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 6 hónapos múlott a lányom, amiket eszik: húslevesben főtt zöldség, főzelékek, gyümölcsök, csirkehús, pulykahús, illetve a máj, de azt csak hetente kb. joghurtból én csak natúrt adok neki, gyümölccsel összekeverve.
2009. okt. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!