Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet venni úszóbugyit?

Hol lehet venni úszóbugyit?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:

vagyis úszópelust?

rossmann

2013. máj. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
babamosoly.hu
2013. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úszópelenkára gondolsz?

DM, Rossmann, bármelyik nagy áruház (abban a bizonyos madaras áruházban én ma pont láttam is), de többnyire a bababoltokban is lehet kapni.

2013. máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bababolt, rossman,Tesco minden nagyobb bevásárló központban lehet kapni.
2013. máj. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem a pelusra gondolok, hanem arra a bugyira amit nem kell kidobni egy használat után. Leveszem a gyerekről mikor kijövünk a vízből és megszárad a napon, majd újra ráadhatom. Állítható a derék- és a lábrésze. Anyagból készül és csak a kakit tartja bent úgy ahogy a pelus.
2013. máj. 14. 22:34
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


például itt, de szerintem drága, nem éri meg, csak ha nagyon gyakran akar strandolni valaki....vagy babaúszás, de ott nem ilyet szoktak kérni...

De nagyon jópofák, én is akartam, csak utána utánaszámolta, hogy 2-t meg kell venni minimum, az már 7000, abból vagy 70 db pelust lehet venni, ha nem többet, és nem kell kínlódni a mosogatással, ha kakis lesz...


De persze Te tudod, mennyire kell :)

2013. máj. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!