Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A MAM-os etetőcumit rátehetem...

A MAM-os etetőcumit rátehetem az Aventes üvegre? Hogyan tisztítjátok az aventet? Fontos! Többi lent!

Figyelt kérdés
Vidékről felmentünk csak azért a Brendonba,hogy 330-as Mam-os üveget vegyünk,persze nem volt.Megvettük az aventeset,mert valamit muszáj volt. Kérdésem az,hogy csak az etetőcumiját rátehetem az aventesre,úgy is megfelelő lesz? Valamint hogyan tisztítjátok az aventes üvegét? Mert a MAMosba jól belefért a kezem,de ez nagyon rossz.:( Köszi
2013. máj. 15. 12:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek megpróbáljam az aventes cumival elsőre,hátha elfogadja? 1 éves,eddig csak Mamos volt Neki.
2013. máj. 15. 12:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az utolsó kérdésedre tudok válaszolni! Kislányomnak is van Aventes cumisüvege és simán belefér a kezem, de van, hogy szivaccsal vagy cumimosó kefével tisztítom ki, de ki is szoktam főzni időnként!
2013. máj. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Mi úgy használtuk,hogy Avent üveg,Mam cumival.Teljesen jó rá.Tisztításnál nekem belefért a kezem,de van nyeles cumisüvegmosó azzal próbáld meg..Van aminek szivacs van a végén,azzal könnyen tisztítható.Időnként ki szoktam főzni ,a vízbe 1 kiskanál citromsavat teszek,és nem lesz vízköves,matt.De jó az ecet is arra a célra:)
2013. máj. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor Mamos cumival fogja kapni,és valahol kerítek Mamos cumisüveget,és azonnal cserélem. hol kaphatnék még ilyen nagyot?Írtátok,hogy belefér a kezetek,hát nem tudom,tök pici kezem van az 50 kilommal és elakad,az alját már nem érem el. :(
2013. máj. 15. 12:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy kipróbálom a saját cumijával majd,lehet,hogy szépen iszik majd belőle,csak 3-as etetcumit kaptunk hozzá és valahogy forgatni kell 3 féle módon és,máshogy folyik.de úgy teszem a szájába ahogy akarom,hogy folyjon? pl: a 3-as jelzésnél?
2013. máj. 15. 12:54
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt találtam a Brendonba.Weben keresztül is rendelhetsz,nem kell kocsikáznotok.Ha ahhoz szokott hozzá,nem biztos ,hogy hajlandó lesz másból inni,bár ezt csak tapasztalatból írom,nálunk így volt.Szerintem vegyél rá egy Mam cumit,és úgy használjátok,ne porosodjon.Próbáld meg kefével mosni ahogy írtam.:)

2013. máj. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, az a cumi úgy működik, hogy ha azt akarod hogy a legnagyobb lyukon jöjjön, akkor a 3-as jelzés legyen a gyerek orránál. Jó az is szerintem, mi is használtunk olyat.
2013. máj. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!