Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kázmér, Sándor, Csukla és...

Kázmér, Sándor, Csukla és Dániel. Ti melyik nevet választanátok?

Figyelt kérdés
Nemsokára gyerekünk fog születni. Ez a 4 név jött szóba, szerintetek melyik a legszebb és miért?
2013. máj. 18. 12:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Dániel.

Esetleg Sándor, ha az nektek jobban tetszik. Szerintem nem baj, hogy régi, a Sanya becézés nekem tetszik:)

Kázmér és Csukla inkább kerülendő:) A Csuklát most beírtam a keresőbe, és a te kérdésedet hozta fel, biztos hogy van ilyen név?:)

2013. máj. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Ha már ezek közül kell választani, akkor csakis a Dániel!

Ez a Csukla név honnan jött?? Borzasztóan hangzik, nekem egyből az a szó jut eszembe hogy Csuklik. Egyébként én sem hallottam még róla.

2013. máj. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Szerintem tüsszentéskor is megállná a helyét a hapci helyett:) De én akkor sem találtam ilyen nevet.
2013. máj. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Dániel
2013. máj. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Csukla név nincs is!


De ha van- akkor semmikép se add- szegény gyereket egész életében csúfolnák vele.


Dániel-szép, de tucat.

Sándor is szép! Nekem nics bajom a Sándorral, nem a mai divatnak megfelelő név az biztos, de szép. Én ezt adnám!!


Kázmér meg... csak ha nagyon ragaszkodtok hozzá.

2013. máj. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ezt a Csukla-t valaki feldobta pár napja, azóta már többször is olvastam. komolyan megfordul ez a név valamelyik szülő fejében?!
2013. máj. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Dániel, ha nagyon ezek közül kell választani, amúgy egyik sem tetszik.
2013. máj. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Dániel, szép, szép a becézése is. Kisgyereknek és felnőttnek is jó. Ezt a Csuklát hanyagoljuk már, annyira borzalom!
2013. máj. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Dániel.
2013. máj. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi bajotok a Sándor névvel? Egyáltalán nem régimódi, sőt mostanában újra kezd divatba jönni. Az én fiam is Sándor, Sancinak, Sancónak becézzük (a Sanyától és a Sanyikától a hideg ráz), de van 2 anyuka is, akinek szintén Sándornak hívják a fiát, sőt ismerek egy kismamát is, aki a szíve alatt hord egy fiút, akinek Sándor lesz a neve, ha megszületik. Részemről az abszolút győztes a Sándor név.
2013. máj. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!