Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babzsák fotel. Melyik a jó?

Babzsák fotel. Melyik a jó?

Figyelt kérdés

10 hós hempergős, folyton huncut kislányunknak keresek hosszabb távra valami hemperegni való, átmászható, csapkodható, tologatható,szóval minden babás igényt kiszolgáló babzsákot.

Milyet érdemes venni? Ha linket is küldtök, azt külön megköszönném

:)


2013. máj. 18. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
www.gyerektextil.hu weboldalon vettem babzsákfotelt! Imádja az egész család! Ezen kívül is sok jó dolgot vettem onnan!
2013. máj. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fa.Fa válasza:

Szia!


Véleményem szerint ez a babzsák tökéletes lenne a számodra, a színtől vonatkoztass el, Hempergő néven rengeteg más színű babzsákot találsz még az oldalon: [link]

Vagy énnel egy kicsit kisebb babzsákok: [link]

A másik talán hosszabb ideig fog jó szolgálatot tenni nagyobb mérete miatt.

Valamint javaslom, hogy belsőzsákkal ellátott babzsákot vegyél, mivel a babzsák a belső zsákon kívül egy külső huzattal is rendelkezik, mondanom sem kell, hogy ez 1000-szer biztonságosabb, mert a kicsi nem tud hozzáférni a babzsák töltőanyagához, illetve mosási szempontból is sokkal praktikusabb.


Sok sikert a vásárláshoz ;)

2013. máj. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 drotmobil válasza:
Szia, Én a Flashbag babzsákokat javaslom. Más a formája mint a többi babzsáknak, mert leginkább egy nagypárnára hasonlít, viszont éppen ezért különböző formákra tudod hajtogatni. Nagyon érdekes :D Kültéren is tudod használni, akár kint a kertben akár a teraszon. Teljesen vízálló, így a fürdőszobában is jó szolgálatot tesz ha pl. a kád mellé kell térdelni fürdetéskor. Számtalan módon és helyen lehet használni. Nekünk nagyon bevált. A kisebbik gyerkőc fél éves a nagy már 2 és fél. Naponta többször használjuk, felváltva mindkét gyereknél. Mi levehető huzattal kértük így könnyen a gépben ki tudjuk mosni, ha beleset érné :D Ja és 3 év garanciát adnak a babzsákra ami szintén fontos. Itt találod őket: www.flashbag.hu Szép napot, Drotmobil
2013. máj. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 drotmobil válasza:
[link] Így könyebb :D
2013. máj. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nagyon köszi az oldalakat, már el is kezdtem nézegetni szép sorban mindet

:)

2013. máj. 19. 22:28
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!