Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pierre cardin babakocsi?...

Pierre cardin babakocsi? Vélemény? Tényleg annyira jók?

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 21. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Jók,de én az ABC Design kocsikra esküszöm! Szerintem ott is nézz körül nagyon tuti kocsik vannak!:)
2013. máj. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ár-érték arányban nagyon is! Bár az újabbak kicsit kevésbé jók, mint a régiek, én nagyon szerettem, mindent bírt és nagyon szép volt. Mindent tudott.
2013. máj. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi azt vettünk, nemsokára jön a belevaló kis apróság! :)

Remélem jó lesz, sajna nem tudok tapasztalatot írni. Itt a lakásban jó tologatni :D

2013. máj. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Második babánknak azt vettünk Maxi-cosi Maxi-taxi után... hát mit mondjak? Két kézzel kell ráfeküdni egy kanyarnál.... Nem egy álom. Augusztusban jön a kicsi, addig valahogy el fogom adni és veszek másikat. Nem ájultam el, finoman szólva...

újszülöttként meg picibaba korában az első babánkat Quinnyben hordtuk, imádtam, pikk-pakk össze lehetett zárni, két ujjal manővereztem, stb... Ezt még meg sem próbáltam összezárni pl...

Nem ajánlom.

2013. máj. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 éve ismerősék vettek, miután megszületett a baba, 2 hónap múlva szervizelni kellett, közel 1 hónapot volt távol a babakocsi. Én Giraffe Club-ot vettem, hasonló ár, se szerintem jobb.
2013. máj. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen volt. Én szerettem. Hordozó nélkül 32 ezer az ára.

[link]

2013. máj. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem nem szimpatikusak vmiért, de mi nem próbáltuk. viszont ismerősöméknek volt és utálták. egy másik ismerősnek is van, ő meg szereti.
2013. máj. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!