Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5-8 hónapos babák? Mit tudnak?

7,5-8 hónapos babák? Mit tudnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mit tudnak 7-8 hónapos babáitok? És mekkorák? Mit esznek?


Az Én Kisfiam 7800gr körül van és 72cm-er. Mászik és felkapaszkodik a bútorok mellett , néha a frászt hozza rám :) Integet néha, és jelzi ha kiszáll valahonnan (pl. etetőszék, hinta) és azt hogy vegyem fel.


Elég sok mindent eszik, jó étvágyú. Rettentő vidám gyerek. Egy "bajunk" a mumus alvás. Mostanában éjjel 3-4 alkalommal is felriad. Foga még nincs így arra gyanakszom!



Köszönöm


2013. máj. 22. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Mászik, kúszik, ül, integet tapsol. Naponta 5x eszik, 2x tápszert a többi gyümölcs, főzelék. 4 foga van, 70cm, 8220g. Éjjel alszik, nappal 2x. Nagyon vidám, jókedvű kisfiú. 8,5 hónapos.
2013. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kúszik,mászik,ül,áll,színészkedik :) grimaszokat vág nekünk és élvezi,hogy kinevetjük,ilyenkor ő is kacag,na meg egész nap hablatyol. 9 kg körül lehet (utoljára 6 hósan volt mérve,akkor 8750 gr 71 cm volt),sok mindent eszik,eddig csak a spenót nem ízlett neki,vizet is szépen issza. Nagyon akaratos,barátságos,mindenkire vigyorog. I-M-Á-D-O-M!
2013. máj. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*7.5 hónapos
2013. máj. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez cuki volt kedves utolsó :)
2013. máj. 22. 21:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok. Köszi! :) amúgy biztosan a foga,nálunk is akkor kezdett el ébredezni,pedig előtte már átaludta az éjszakát. Bár a "mumus" alvás a mi esetünkben 10-20-30 kelést jelentett,nem túlzok! Volt,hogy sírt,kivettem,kóma,vissza,lefeküdtem és megint. És sokszor ez ment órákon át. De nem ijesztegetlek,meg amúgyis,már helyre állt a rend,2 fog kint és nagyon aranyos! De éles,úgyhogy vigyázni kell velük :) És egyébként hogy hívják a babáitokat?
2013. máj. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7,5hós és kúszik mindenhová,ahová nem kéne.Ül,de csak ha úgy leteszem.Mindent megeszik,éjjel alszik.2foga van 2hónapja,pár hét és felül is kijön 2.Jól viseli,alszik tőle rendesen.2hete volt 8520/75 és kislány
2013. máj. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A Kisfiam Máté. :)


Ő is ül, és nagyon rossz, de tényleg :) Mindent pakol, és csak az kell ami nem játék :)


Neki a kutyázás, felülés, mászás és felkapaszkodás a tárgyak mellett, háát kb. 2 hét leforgása alatt történt. Nektek is ilyen gyors volt? Azt hittem hogy ez ennél hosszabb idő.

2013. máj. 23. 08:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam Ádám. Nálunk 1 hét leforgása alatt történtek a dolgok,kivéve a kutyázás,mert azt már 2.5 hónapja csinálja. És neki is mindig az kell,ami nem játék. Pl.anya sála,kábel,fényképezőgép,telefon (kapott egy telefont,régi vacak,aksi meg minden kiszedve,de aaaz bezzeg nem kell neki,csak a miénk)
2013. máj. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!