Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit szóltok hozzá, ha a...

Ti mit szóltok hozzá, ha a munkahelyetekre visznek be babát? Nem tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy 11 hónapos kisfiam. Otthonról dolgozok, de van hogy be kell menjek ügyfelekhez. Általában ilyenkor egy lányra bízom a fiamat, de ha tudom, hogy csak 10-15 perc akkor viszem magammal. Halálnyugodt kispasi, még én is alig hallottam sírni, mindent megnéz magának, jól elvan. Úgy vettem észre, hogy ha bemegyek vele valahova jól fogadják, sőt örülnek neki. Beszélnek hozzá, felveszik, "megmutatnak" neki mindent. Míg én intézem a dolgokat. De ha nem tennék akkor is elvan mellettem. Maguktól teszik és mint írtam szerintem tényleg őszinte örömmel. Főleg a 40-50es nők, de a fiatalok is. Anyukám szerint viszont tutibiztos hogy nem örülnek neki. Hozzáteszem 1-2 havonta megyek be 1helyre.

2013. máj. 23. 10:03
1 2
 1/12 petera6 ***** válasza:
Amennyiben ez tényleg úgy történik, ahogy azt leírtad, szerintem nincs ember, akit zavarna :)
2013. máj. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen belefér. Nem akadályoz senkit a munkában, nem zajong, rosszalkodik, miért ne vihetnéd? Személy szerint és örülnék neki, jó az unalmas hétköznapokban egy kis változatosság, főleg ha egy aranyos baba :)
2013. máj. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Anyum varrodába dolgozik, szokta mesélni hogy oda is visznek babákat be és milyen aranyosak, szóval anyut tutira nem zavarja:D De szerintem elég savanyú ember lehet, akit ez zavar:/


3 gyerekes anyuka.

2013. máj. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha zavarja őket, akkor szólnak, de úgy is észreveszed rajtuk. Amíg nem zavaró egy kisgyerek, nem kiabál, nem futkos, nem pakolászik, addig miért is zavarna? Mi pénzzel dolgozunk, nem kevéssel, és néha bejönnek a kollegák kisgyerekei, de egyáltalán nem zavarnak, szépen csendben elvannak.
2013. máj. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Így történik. Ha tovább kell bent lennem akkor nem viszem, mindig látom előre, hogy kb. mennyit leszek valahol. Illetve ha sírós gyerek lenne (vagy ha az lesz...:)) akkor nem vinném

Édesanyámnak van egy érdekes természete, mégis elültette a bogarat a fülemben, hogy csak nem mernek szólni. De a válaszokat olvasva megnyugodtam.

2013. máj. 23. 10:13
 6/12 petera6 ***** válasza:
Nyugodtan megnyugodhatsz :) Úgy látom elég figyelmes ember vagy, szóval nem hiszem, hogy lenne ilyesmiből problémád.
2013. máj. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb embernek feltöltődés, ha a munkahelyén egy kicsit babázhat. :)
2013. máj. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak 1-2 havonta viszed be, szerintem még örülnek is neki. Mi mindig szerettük, ha bejöttek a kollégák gyerekei, sosem volt velük gond. A kicsiket eldajkáltuk, a nagyok meg elfoglalták magukat.
2013. máj. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ennyi időre nem hiszem, hogy gond lenne és bárki problémázna miatta. Hozzánk is jöttek be (irodaház) az anyukák babát mutatni, direkt nem zárás alatt jöttek hanem amikor lazább volt a munkatempó és így rövid időre senkit nem zavart a baba.
2013. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hozzánk is jönnek be gyeden levő kolléganők vagy kollégák feleségei gyerekkel,negyed-fél óra.

Imádom,feldobja a napot,olyan édesek a kicsik,minden érdekli őket.

Az anyukák olyankor mehetnek is amerre akarnak,a babák kézről kézre vannak adogatva.

26/N

2013. máj. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!