Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki ismer Szegeden magánbölcsőd...

Ki ismer Szegeden magánbölcsődét? Mit lehet tudni egy ilyen intézményről?

Figyelt kérdés

Különös tekintettel a fizetendőkre, mennyi havonta/naponta/hetente, hogyan kell fizetni, és mindezért mit adnak, milyen ellátást? Miben más mint egy "állami", mi a plusz, amit ad és ha van mi a negatívuma?

Ha tudtok ilyen intézményt Szegeden, írjátok le az elérhetőségét légyszíves.

Köszönöm.

(személyes tapasztalatokat, élményeket is szívesen vennék, ki mikor vitte a babáját, milyen volt, stb. ....)


2009. okt. 5. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Újszegeden az EKO Parkban van egy játszóház. EXTRA SZUPER!!!

A honlapjukon olvastam, hogy vállalnak egész napos megvigyázást is, napi 3X-i étkezéssel havi 50 ezerért. Menj ki személyesen, nézd meg neked tetszik-e, van e ennyid rá, mert ott semmibe nem szenved hiányt a gyerek. Nem tom a honlapcímet, de biztosan megtalálod, ha érdekel. Én nagyon szívesen beadnám, csak Algyőn lakunk, és úgy messze van. Van itt is bölcsi, csak Max. GYED-en vagyok, és nem adhatom így be. De a gyerek nagyon menne, mert itthon halálra unja magát, és imád gyerekekkel játszani. 16 hós.

2009. okt. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!