Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj ha 3 naponta csak...

Nagy baj ha 3 naponta csak lezuhanyoztatom a babát és nem pancsiztatom kádba? 3 honapos

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 09:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
De ezt most hogy kell értelmezni, hogy csak 3 naponta fürdeted és ekkor is csak zuhanyoztatod? Nekem a zuhanyoztatással semmi bajom, de a 3 naponta fürdés nekem meredek egy pelenkás napi többször pisis-kakis pelusban üldögélő baba esetében:)
2013. máj. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Az úgy más! A kérdésed félreérthető volt!

10-es voltam

2013. máj. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ha most azt írod, hogy nem 3 naponta fürdik, akkor rosszul írtad ki a kérdést, mert egyértelműen az jön le belőle, hogy letusoltatod, aztán két nap nem fürdik, aztán a 3. napon újra tusolás.

Szóval ha csak 3 naponta fürdik az szerintem sok időkimaradás, még ha minden másnap az hagyján, bár én minden nap fürdetem a fiam, nem tagadom volt olyan 1-2 hónapos korában, hogy bealudt este és ezért nem keltettem fel, így kimaradt egy nap, de nem csináltunk rendszert belőle.

Amennyiben minden nap fürdik és a 3. napon csak tusolás, azzal nincs semmi gond, hiszen minden mosdatod, bár a logikát nem értem, hogy két nap kád, aztán egy nap tus. De lehet, hogy csak én értelmezem rosszul...

2013. máj. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
külföldön sok országban nem is szokás naponta fürdetés ilyen pici babánál. Persze ha van rá ok akkor igen, de egyébként csak mosdókendős áttörlés van. Ennyi idős korban 2 naponta szokták de akkor rendesen fürdetni. Szeritnem azértr 3 naponta azuhanyzás nem elég, ráadásul tényleg kell az élmény a vizben. Késöbb igy félhet a viztől.
2013. máj. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
bocsánat tényleg rosszul fogalmaztam félreértettétek
2013. máj. 30. 09:36
 16/20 anonim ***** válasza:
Ez esetben, szerintem még jobb is, hogy nem ül minden napkádban, szerintem ahogy egy felnőttnek, egy babának sem tesz jót, ha minden nap kádban ül. Mondjuk nálunk a kislány ekcémás volt, így fokozottabban kellett figyelni erre, ritkábban kellett fürdetni.
2013. máj. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Bajnak nem baj, de pl. nekünk mindkét gyerek csecsemőkorától imádott pancsolni!
2013. máj. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Számomra egyértelmű volt a kérdés. (ha azt írta volna, hogy csak 3 naponta zuhanyoztatja.... de nem ezt írta)

Semmi probléma nincs ezzel.

2013. máj. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, még a Johnson's tusfürdő helyett választanék valami baba-barátabbat.
2013. máj. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kislányom 15 hónapos és amióta megvan egyszer sem fektettem le aludni úgy,hogy nem fürdettem meg! Én sem tudnék úgy lefeküdni! Főleg nyárn lesz kellemetlen a babának,amikor izzad! Neki is jólesik az esti pancsi! Ígymeg lehet,hogy félni fog a víztől!
2013. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!