Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás alatt volt valaki...

Szoptatás alatt volt valaki fogorvosnál?

Figyelt kérdés
Már több mint egy hete szenvedek a fogammal.Homeopátiás bogyót szedek rá amit még terhesen vettem (akkor is szenvedtem a fogaimmal nagyon),de hát örökké nem szedhetem.Meg hát nagyon nem is akar már hatni.Még dentinoxal szoktam bekenni a fogam.1 éves a kislányunk de még bőven cicizik.Volt olyan anyuka aki volt fogorvosnál szoptatás alatt?

2013. máj. 30. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmi olyat nem használ a fogorvos, ami átmegy a tejbe!!!

Nekem 4 hónapos volt a lànyom, mikor fogfehérítest, 4 koronát csinált.

2013. máj. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Terhesen és szoptatás alatt is voltam. Nem is értem miért szenvedsz...? Mindkétszer tömték a fogam, terhesség alatt még érzéstelenítőt is kaptam, mert kellett. Most csak kitört egy darab a fogamból, de elég mélyen, úgyhogy mondta a doki, hogyha mégis fájni fog, gyökérkezelni kell. Szerencsére nem fáj! :)
2013. máj. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menj el fogorvoshoz!


Nekem első nap, mikor kijöttünk a kórházból itthon egy vajaskenyérbe harapás közben kitört az első két fogam..gondolhatod.... három hétig jártam fogorvoshoz koronát kaptam. Adott injekciót.

2013. máj. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elmehetsz! Én is voltam terhesség alatt is és később szoptatás alatt is. Mondta a doktornő, hogy az érzéstelenítőtől nem lesz semmi baja a picinek, akkor volt 2 hónapos a kisfiam.
2013. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyedül a röntgen nem ajánlott.

Meg az érzéstelenítő injekció után azt javasolták, hogy 1 adagot fejjek ki, csak utána szoptassak, pár óra múlva. Ha 1 éves a lányod, gondolom már nem csak szopizik, ennyit kibír. Pl. délelőtt kezelik a fogad, kapsz szurit, akkor délután lefejed, mire este szoptatsz, már kiürül. Így gondolom én.

2013. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

röntgent is lehetett, kaptam mellényt. orvost és azt aki csinálta, őket is megkérdeztem.


csak más röntgent nem nagyon lehet ilyenkor.


nyugodtan mehetsz, mondjuk antibigyót lehetőleg ne kérj :)

én majdnem kaptam, de akkor nem tudtam volna szoptatni.

2013. máj. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :-) hétfőn irány a fogorvos!!!!

antibigyó=érzéstelenítő injekció????

2013. máj. 31. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!