Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok ebből mikor...

Mit gondoltok ebből mikor lehet fog? Kép lejjebb

Figyelt kérdés

7 hónapos múlt

Ti babátoknál mikor ilyen volt az ínye mennyi idő volt kb?

[link]


[link]



2013. máj. 30. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de akár két hónap is lehet. Az én babámnak már egy ideje kb ennyire van bedurranva, fog sehol. Most a hátsó négyesekkel szenvedünk. Az első viszonylag hamar kijött, a második hátsó most jön, nagyon várom, hogy kijöjjön, mert éjszaka többször ébred ordítva, az amúgy egész éjszakát átalvó 14 hónaposom.
2013. máj. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 8 hónapos volt amikor ilyen volt felül az ínye. Kb 2-3 hétig neki is ennyire meg volt duzzadva, majd a duzzanat elmúlt, de fog sehol nem volt, majd rá nemsokkal kibújtak a fogacskák. Szóval szerintem nem lehet pontosan megjósolni, de amikor duzzadt volt neki akkor nyűgös is volt, azt mondta a védőnő, valószínű akkor a húsosabb vastag ínyrészen hatolt át a fog. Amikor a duzzanat már elmúlt akkor meg se érezte mikor kijött a fog, egyszer csak ott volt.
2013. máj. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 hete szenvedünk,ennél sokkal duzzadtabb ínnyel (úgyanígy felül),de nem akar még jönni. 8 hós
2013. máj. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek 1. válaszolóval, innen még sok is lehet...

Ugyan nem az első fogaknál, hanem a htásóknál figyeltem meg, hogy ennyire nagyon be volt duzzadva a lányom ínye már mikor 1 éves volt, és most kezdett megjelenni a fogacska sarka...14 hónapos!

2013. máj. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos tapasztalataim alapján innen még messze van a fog. Szerintem is 1-2 hónap.
2013. máj. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még szépen látszik a perem az ínyén a fogak alatt, szóval még nem jöttek le teljesen. Ebből akár 1-2 hónap alatt lesz fog, de lehet, hogy 1 hét alatt. Fiamnak is sokáig be volt dagadva (így mint a képen), majd egyik napról a másikra eltűnt a perem, és kb. 1-1,5 hét alatt át is tört a foga (lázzal, hasmenéssel kísérve). Már kb. egy hete a 2. felső foga is lent van teljesen, látom is az ínyén, de még nem tört át. Várjuk minden percben. Szerencsére most nincs láza.
2013. máj. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Pedig én már azt hittem hamarosan kibújik.

Mondjuk az első fogával jartunk úgy hogy voltunk a 6hós státuszon mondta az orvos hogy nem jön még a foga...erre rá 4napra előbujt :-)

2013. máj. 30. 14:18
 8/8 A kérdező kommentje:

Ma reggelre ott van az inyén egy feketés rés

Pár nap és kint lesz a fogacska :)

2013. jún. 18. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!