Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most 3 és fél hetes a kisfiam....

Most 3 és fél hetes a kisfiam. Kb 2 hete vettem észre az inyén apró fehér apró pöttyöket. Ott ahol majd a foga nő. Kemény dudorkák, letörölni nem lehet. Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
voltunk orvosnál. Előtte szopizott, és a szája belül is fehér volt, így a doktornő azt mondta szájpenész. De nem az volt az tuti, mert mikor hazajöttem megnéztem, már máshol nem volt fehér. Azért ecseteltem neki pár napig, de ott azon a helyen a helyzet változatlan. Szerintetek létezik, hogy a fogcsírái látszanak ilyen kicsi babának? Mit javasoltok? Vissza vigyem a dokihoz?
2013. máj. 30. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem is szájpenész, azt nem is fogod tudni letörölni csak úgy. Amit kaptál abban a kis üvegcsében ( már elfelejtettem a nevét) tegyél steril gézlapra, majd alapos kézmosás után,tedd az újjadra, ezzel töröld le!! határozott mozdulattal!! Biztos még fognak írni Neked, az fiamnál, már 9 éves, anno így volt!!
2013. máj. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocsánat a kérdésedre nem is válaszoltam!! Ha így sem jön le a folt, akkor igen, vidd Őt vissza az orvoshoz!!

Remélem azért sikerül!!!

2013. máj. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Sajnos attól tartok, hogy nem szájpenész, mert azt tudom hogy nem jön le egyszerűen, de ez sehogy ( ahogy Te írtad úgy se ) sem jön le. Olyan mintha kicsi fehér dudorok lennének, és csak 3 db van egy helyen, sehol máshol. Nagyon idegesít. De eszik alszik rendesen tőle.
2013. máj. 30. 22:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor én mindenképp visszavinném a dokihoz, hogy nézze meg, és ne mondja hogy szájpenész, mert nem jött le sehogy!!
2013. máj. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi lehet, de kár fog is. Én azzal születtem. Persze nem voltak teljesen kint.
2013. máj. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
akár
2013. máj. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!