Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem fogad szót? Pedig...

Miért nem fogad szót? Pedig még olyan kicsi.

Figyelt kérdés
Kislányom 14 hónapos és egyszerűen nem érti a nem szó jelentését. Ha olyat csinál amit nem szabad (pl. túr a kukába) és mondom neki, hogy nem szabad akkor úgy csinál mintha nem is hallaná.Vagy ha eréjesebben rászólok akkor hisztizni kezd.Más 14 hónaposa is ilyen?Komolyan mondom olyan mintha direkt csinálná azt, hogy nem érti a NEM-et..:(
2013. máj. 31. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez az első kör, amikor elkezdi feszegetni a határokat. Aztán abbahagyja egy időre. Majd 2 évesen újra kezdi, 100-szor "durvábban"

Legalábbis nálunk 3-szor hasonlóan volt :)

2013. máj. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kiki01 ***** válasza:
Dettó:( Pedig sztem tutti hogy értik hogy nem szabad, csak egyszerűen nem tudnak neki ellenállni. Sokszor elvesztem én is a türelmemet emiatt, pedig az egyetlen módszer ami idővel beválik, hogy nyugodtan mondom neki hogy nem csináljuk, nem szokás, és elveszem a kezét onnan, visszateszem a cuccokat amiket kipakolt, és megint elmondom hogy nagy lányok nem pakolják ki a DVD-ket a polcról, nem szedik fel a küszöböt, stb... Bárcsak én is mindig meg tudnám ezt fogadni:)
2013. máj. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 13 hós és ugyanez. Olyan, mintha a mondatból kivenné a nem-et és csinálná...
2013. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kislányom ugyanez, csak tudom, hogy érti amit mondok, csak nem nagyon érdekli. Kiborító tud lenni. Tegnap én is tettem fel ezzel kapcsolatban kérdést. 1 éves múlt a lányom.
2013. máj. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!