Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alma együttes, vagy Halász Judit?

Alma együttes, vagy Halász Judit?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik tetszik jobban a gyerekeknek(és nektek), és miért?
2013. jún. 1. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem mindkettő. Az alma együttes talán most elterjedtebb, sokszor hallják azért egy kicsit jobban szeretik.
2013. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Alma együttes. Sokkal szórakoztatóbb, sokkal nyitottabb a gyerekek felé.
2013. jún. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%

Nekem mindkettő tetszik, de nem hasonlítható össze.

Az Alma viccesebb, Halász Judit pedig szebben énekel, és kissé komolyabb hangvételű.

Én kicsit idegenkedtem az Alma együttestől, túl modernnek gondoltam, de be kellett látnom, hogy a 3 éves kislányomnak jobban tetszik. Az Alma koncertet végig táncolta, a Halász Juditon kicsit még unatkozott is.

2013. jún. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

Almát én tök szeretem, pedig 27 vagyok :D :D

A múltkor is meghallgattam a szülinapos számukat jutubin.

Szerintem marha jóó XD

2013. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

A 4 és fél éves fiam imádja az Alma együttest, a 15 hónapos kislányom mindkettőt szereti -illetve mindent, ami zene.


Koncertről lenne szó vagy CD-ről? Mert ha CD-ről, akkor a gyerekek még nagyon szokták szeretni Gryllus Vilmost is! :)

2013. jún. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
én mikor kicsi voltam, odáig meg vissza voltam Halász Judittól. meg a környékünkön volt (és talán még van) egy Pom-Pom együttes nevű banda, hasonló, mint az alma. kb 10 éves koromig az összes (!) koncertjükön ott voltam, ami évi 3-4-et jelent:D lehet, hogy ekkor szoktam rá a koncertekre és emiatt lettem rocker:D (nem az elrontott fajta:))
2013. jún. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Alma együttes. Egyszerűen nem szeretem Halász Juditot, nem tudom megmagyarázni, hogy miért. A gyerekek miatt hallgattuk párszor, de nekik sem tetszett (talán, mert nekem sem).

De egyébként nálunk általában nem gyerekzene szól, hanem amit én és a párom szeretünk, és a gyerekeknek is tetszik. Ha mégis gyerekzene, akkor 100 Folk Celsius vagy Alma együttes. :)

2013. jún. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Alma együttes gagyi szerintem. Halász Judit zeneileg is ezerszer jobb.
2013. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Engem mindkettő traumatizált kiskoromban. Hallgasson inkább ABBAt a gyerkőc😉
2022. nov. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Halász Judit jobb szerintem 🥺
2023. márc. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!