Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik családi házban laktok és...

Akik családi házban laktok és egy év alatti a babátok kb. hány fok szokott lenni napközben?

Figyelt kérdés

Szoktatok fűteni?

Olyan hideg van kint nem akarom hogy megfázzon a babám



2013. jún. 3. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:

17 hónaposunk van, és kb. 20-21 fok van bent!

Reggel este még a klímával "befűtünk" egy kicsit!

2013. jún. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 20-22 fok van, és mi is klímával fűtünk egy kicsit estefelé, napközben jól fel van öltöztetve a lányom, body-pulcsi-jó meleg polár vagy plüss naci.
2013. jún. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7 hónapos a kislányunk, és 21 fok van. Este be szoktunk fűteni fával, úgy 23 fok lesz kb.
2013. jún. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9 hónapos,én 2 napja nappalra is bekapcsolom a fűtést,így 21-22 fok van.Emellett én is jól felöltöztetem,fagyosak vagyunk nagyon.
2013. jún. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16 hós a fiam. Napközben 22-24 fok van (tetőtér). Igy a fiamon hosszú body van, rajta egy póló vagy vékony pulcsi, nadrág. Estére viszont lehűl a lakás, lefekvéskor hősugárzózunk, ami megy egész éjjel úgy, h be van állítva h időközönként kapcsoljon ki majd induljon újra.
2013. jún. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk be van állítva a termosztát 22fokra, így állandó 22.5 fok van a lakásban. Fázósak vagyunk, ha ennél kevesebb lenne vacognánk :) Sajnálom h júniusban fűteni kell, de Én bizony nem vagyok hajlandó fagyoskodni.


Ja, és utálok beöltözni a lakásban. A Fiamon egy h.ú. body és egy melegítő naci van. (8hós)

2013. jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Reggelre 21 fok van a házban. Besz.rás,hogy júniusban be kell kapcsolnom a fűtést,de ha egyszer hideg van.. 23 fokig szoktam felfűteni a szobákat,olyankor lekapcsolom és ha megint hűvösebb lesz,akkor megint be.. Nem kell egész nap fűteni,de mi is fázunk :S este fürdés előtt még bekapcsolom,hogy melegedjen fel a helység,úgyis pikk-pakk bemelegszik,mert nem nagy. Estére nem fűtök. Babámon egy r.ujjú body,melegítő gatya,vastag zokni,h.ujjú póló van.
2013. jún. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*8 hónapos
2013. jún. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

19-20 fok van, nem fűtünk.

Születésekor, télen is ennyi volt nálunk, ezt szokta meg.

Mi nem szeretjük a meleget.

2013. jún. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!