Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes tápszeres babád napja...

6 hetes tápszeres babád napja hogyan néz ki?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, nálunk totális a káosz, pedig megvan hogy 3-4 óránként eszik (éjszaka 6-7 órát is bír), de nappal az etetések közti idők kaotikusak, hol alszik,hol nem, nyűglődik, pedig nem hasfájós.
2013. jún. 3. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt. Mire elaludt volna kb. ébreszthettem volna, hogy egyen. Nem működött a dolog, jobb volt az étvágyára hagyatkozni, úgyis csak akkor evett amikor éhes volt. Volt egy időszak amikor még álmában is nagyon nyűglődött, kínlódott, erőlködött. Hasfájásra nekünk az Espumisan vált be.:) Én édesköményteát is itattam vele (azóta is adom neki, most 6 hónapos). Ő sem volt olyan igazi hasfájós, de egy időben nagyon kínlódott a kakival.

Szigorú napirendet mi nem tudtunk tartani, én nem is idegesítettem magam rajta, úgy csináltuk ahogy neki jó volt.:) Nem foglalkoztam azzal, hogy más gyerekek bezzeg...

Próbálj a babádra hagyatkozni.:)

2013. jún. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!:)


Ja, nem én erőltetem a 3-4 óránkénti evést, ő éhezik meg így! Én sosem ébresztem ha alszik, megvárom amíg megéhezik.

csak minden olyan kaotikus, nem tudom.:( Vmt nagyon rosszul csinálok.:(

2013. jún. 3. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
nem volt napirend. evett, aludt. kicsit hasfájós is volt, így a sorrend inkább aludt, sírt, evett, sírt...
2013. jún. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mrian19 válasza:
Nálunk is káosz van nappal.Nem igazán alszik és nem is bír ki sokszor 3 órát kaja nélkül.Sajna a puki meg a kaki is elég nehezen jön ki ,valószínű mi azért nyüglődünk.Éjszaka viszont nincs probléma.
2013. jún. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!