Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tetszik a Vazul név?

Hogy tetszik a Vazul név?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, mi a véleményetek erről a névről, mert ezt akarjuk adni a kisfiúnknak. (Nem Szt.István rokona alapján, hanem Nagy Szent Vazul alapján választottuk ezt a nevet)
2013. jún. 3. 21:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
nem tetszik. Nekem olyan primitiv nem tisztán beszélő ember jut róla eszembe, olyan parasztos. Bocsi érte de nekem ez jut eszembe.
2013. jún. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
húh, hát elég erős név....én nem adnám, de ha nektek tetszik...
2013. jún. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Hú, az én férjemnek majdnem ezt adták annak idején, szerencsére csak majdnem :-)

Esetleg Vászoly? Ez a változat nekem jobban tetszik.

2013. jún. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem adnám a fiamnak. Ettől persze még lehet jó hangzása egy összeillő vezetéknévvel.
2013. jún. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is az irigy hónaljmirigyes "Vazul néni nem tágít" jut eszembe rögtön. ezen túlmenően az egyik szomszéd kutyáját híták vazulnak-ezért én nem adnám a gyereknek. De ha nektek tetszik, mért ne, az a lényeg nem?
2013. jún. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik. Ha nektek (szülőknek) tetszik, akkor adjátok nyugodtan. Főleg, hogy nem csak úgy vaktában választottátok, hanem számotokra jelent is valamit, kötődik valakihez.

Azért van ennyi név a névlistában, hogy ne legyen minden gyerek Danika és Bencuska :)

2013. jún. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szegény Vazul fülébe ólmot öntettek és megvakíttatták, hogy alkalmatlan legyen a trónra anno. Nekem az ilyen szerencsétlenül járt történelmi személyiségek nevei nem tetszenek. Mármint nem adnám. Vannak olyan nevek, amihez több személyiség köthető, így nem olyan rossz de Vazul több sajnos nem ismeretes, csak ez az egy szerencsétlen megvakított, megsüketített.
2013. jún. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló


A kérdésben is leírtam, hogy NEM a MEGVAKÍTOTT Vazul miatt, adjuk a nevet, hanem Nagy Szent Vazul miatt(Bazileusz). Amúgy a megvakított Vazul is Szent Vazulról kapta a nevét

2013. jún. 5. 16:21
 19/21 anonim válasza:
Az énekes Vazul
2014. márc. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
A testvéremnek Vazul a neve, nekem tetszik. :D Legalább nem tucatnév.
2014. ápr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!