Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás! Használtok fogfájás...

Fogzás! Használtok fogfájás enyhítésére Germicid C kúpot?

Figyelt kérdés

Én már mindent kipróbáltam, de akkor is óránként ébredt a babám. Tegnap találtam ezt: [link]

Kipróbáltam, éjfélig aludt a lánykám és utána is csak 3x ébredt. Volt végre egy viszonylag jó éjzakánk.


2009. okt. 8. 07:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi is használtuk, amikor úgy gondoltuk, hogy a fogfájás miatt nem tud elaludni. Este megkapta, így elaludt és reggelig aludt. Mondjuk ő alapból jó alvó, csak az elalvással volt gond, éjjel már nem ébredt meg.
2009. okt. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen adhatsz.
2009. okt. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

azert hasznal, mert fajdalomcsillapito is van benne, en nem tomnem a bebim fajdalomcsillapitoval, a vibrocul is olyan mint a germicid, csak az homeos, inkabb azt ajanlom.


a masik dolog, hogy fogfajasra hasznalhatsz chaomilla golyocskat, azon is jol elnyammog, es utana be is alszik, illetve ami nagyon jo fogzasra, az az osanit nevu homeos golyócska.

2009. okt. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de tényleg túl vagyok már minden homeos készítményen ezért adok neki ilyet.
2009. okt. 8. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!