Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kuponok vagy bababónusz...

Milyen kuponok vagy bababónuszok igényelhetőek ha megszületik a pici? Pl dm bababónusz.

Figyelt kérdés

Segítenétek? Nem igazàn értek hozzà!!


Ez a Dm -es pl hogy megy?


2013. jún. 8. 05:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A dm-es úgy megy, hogy kiváltasz egy ingyenes Active beauty" elnevezésű pontgyűjtő kártyát az üzletben. Erre minden 300 ft után kapsz 1 pontot.

Kétféle kuponfüzetük létezik:

-50 pontos és 150 pontos. Értelemszerűen az 50 pontosat 50 pontért válthatod ki, a 150-est pedig 150 pontért. Ezekben kedvezménykuponok vannak. Az 50 pontos legelejéénmindig van egy 25%-os kupon, amit bármely legdrágább megvásárolt termékre tudsz beváltani, pl pelenkára vagy parfümre, vagy bármire ami az üzletben beváltható, ezzel máris 25%-ot spóroltál.

A 150 pontosban többnyire 50%-os kuponok vannak, de nem az általad megválasztott termékre, hanem amik a kuponfüzetben szerepelnek.

A baba bónusz pedig: Regisztrálsz a kártyáddal az üzletben található infopulton, megadod mikor születik meg a babád ( vagy ha már megszületett utólag regisztrálod) és ekkor kapsz egy kezdőcsomagot, amiben pár apróság van, utána pedig korcsoportos kuponfüzetek vannak ( 0-6 hó, 7-12 -hó stb) és ezekben az időszakokban kapni fogsz postán extra kuponokat. Valamint általában születésnapokra is küldenek extra kuponokat.

Összességében akkor megéri, ha amúgy is vásárolsz a DM-ben, mert ugye az 50 pontot valahogy össze kell gyűjteni, hogy kiválthasd a kuponfüzetet.

Ja és vannak 15%-os végösszegi kuponok, amiket a vásárlás végösszegéből vonnak le, ezek ritkábban érkeznek postán, de én már kaptam a kezdőcsomaggal 2 db-ot, azóta meg egyszer postán, így amikor nagy dobozos Pampers akció van (általában 7000 ft egy nagy doboz) akkor szoktam beváltani a 25%-os kedvezményest meg a 15%-os végösszegit, éás így azért nagyon jó áron jön ki ez a pelus.

Remélem segithettem.

2013. jún. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

rossmanó, babamamatudakozó, babakassza. Googleba beirod és kidobja.

Ha brendonban vásároltok akk brendon kártya, a kangaboonak is van kártyája.

2013. jún. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rossmanó kártyát fogsz kapni amikor megszületik a kicsi. A kórházban kapsz egy csomagot, abban lesz benne, azt kell majd aktiválni, és akkor tudod majd megvenni a megjelölt babacuccokat olcsóbban. Az első vásárlásnál 10% kedvezmény van a babás termékekre.

A dm-eset precízen leírták.:)

A többit én sem ismerem.

2013. jún. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok. Köszönöm a segìtséget!!
2013. jún. 8. 22:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!