Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel segíthetem a kisfiam...

Mivel segíthetem a kisfiam törekvését?

Figyelt kérdés
Kisfiam 1 hónap kúszás után elkezdett mászni, majd 2 nap múlva felhúzni magát, tegnap pedig kilépegetett már oldalra. Ahol játszik a nappaliban elkerítve, nem igazán van olyan amibe kapaszkodhatna. A teraszon tud a karám rácsaiba, de a nappaliban nem és ezért nagyon dühös. De kint ugye nem tudunk mindig lenni. Szeretne kapaszkodni, felhúzni magát, mint kint. Mit tegyek ide bentre neki amibe kapaszkodhat? Akár házilag megoldva? De lehet más is..Járássegítő gondolom még korai..

2013. jún. 14. 12:44
 1/4 A kérdező kommentje:
8 hónapos lesz.
2013. jún. 14. 12:45
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a semmi a legjobb. Ha akar akkor a kanappé szélében, a falban mindenhol fel tud állni. Az agya még nem elég érett rá, csak ott tud felállni, ahol rendesen kapaszkodni tud. Szerintem 2 hét és talál mást magának amiben fel tud állni. Ha dühös mond neki, hogy megérted. Minél kevesebbet segítesz neki annál boldogabb lesz, hogy maga érte el amit csinált, nem lesz késöbb dühös. Ha most sokmindent megcsinálsz helyette, akkor rászokik és ha nem megy valami düröhomaot kap.
2013. jún. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a véleményedet!
2013. jún. 14. 19:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan aranyos ez a kérdés, hogy nem igaz. Szerintem egy cuki anyuka vagy. Sajnos offolok, mert az én kisfiam még csak 5 hós, szóval nem tudok segíteni. Minden jót!
2013. jún. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!