Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lesz hűs a szobát estére?...

Hogy lesz hűs a szobát estére? Le vannak huzzva a redőnyök a gyerekszobába de mármost hőség van? muszáj lenne mert két gyermek alszik majd ott

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 09:09
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
basszus hát nyár van.
2013. jún. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Ilyen melegben sajnos sehogy nem lesz hűvös a szobában. Ez van, a nyár ilyen.
2013. jún. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos ez csak klimával lehetséges....meleg van :(
2013. jún. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Klíma.....
2013. jún. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

parasztklíma:

lefagyasztott 2 literes hidegvizes flakonok, vagy vizes lepedőt teríts ki,

nem mindenkinek telik klímára

2013. jún. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hőszigetelés, klíma, vagy amit az utolsó írt
2013. jún. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a palackosat estére kiprobálom
2013. jún. 17. 10:06
 8/10 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, Én is úgy gondolkoztam, hogy á nem telik klímára stb.

Aztán mikor beköltöztünk a házunkba (május) és az összes szoba a tetőtérben van, nos 1 hónapot bírtuk és szereltettünk be klímát. A világ legjobb dolga. Akkor "nagyon fájt" az összeg, de tudom h ma már nem bírnánk ki. A Kisfiam most 8hós, egész jól bírja a meleget, de ha a klíma nem megy akkor 27-28fok van a szobájában. abban aludni azért szegénynek lehetetlenség lenne.

A ventillátor valamennyit segít azért.

Anyukáméknak olyan van ami a plafonra van szerelve, az szuper jó pl. és semmi hangja! Azt tudom ajánlani, és a gyerek sincs veszélyben tőle!

2013. jún. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Panelben lakunk, 28 fok van ma a lakásban...a gyerek, köszönöm, alszik. Igaz közben izzad, de ezt át kell vészelni. Ahol lehet nyitom az ablakot, de jelenleg semmi légáramlat nincs és a redőnyöket 3/4-ig lehúztam. Ez a maximum, amit tenni tudok.
2013. jún. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tetőtéri szobám van anyukáméknál., most itt nyaralunk anyuéknál, hát 40 fok van a szobámban :( kibírhatatlan a kislányom egész éjjel fent van nem tud aludni :( Szerintem én is kipróbálom a vizes lepedőt meg veszek egy ventillátort, mert ez kibírhatatlan neki :(
2013. jún. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!