Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzásra mit ajánlotok?

Fogzásra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nem lidokainos, nem antibiotikumos készítményt szeretnék, de azért olyat ami használ is.Kb. árat is írjatok.Köszi.

2013. jún. 17. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg Viburcol kúp?Nekünk sokat segít.Kb.2000ft.
2013. jún. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk használt a dologel (1500 Ft körül) és még a nurofen (1100 Ft körül).
2013. jún. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gengigel baby, kicsit drága 3000 körül van, de természetes anyagokból van, homeós szerű, mi ezt használjuk. Esetleg keress rá a neten az összetevőkre.
2013. jún. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
KÖSZI.Nálunk olyan bénák a patikában, egyiket sem mondták.Mondjuk a nurofen és társai azok erősek szerintem.Hétvégén adtam neki Panadolt 1-szer, de nem adok neki többet, mert az is erős és kiüti.
2013. jún. 18. 14:38
 5/6 A kérdező kommentje:

A Gengigel minden formájának fontos tulajdonsága a hialuronsav tartalom:

• csökkenti az ínyvérzést

• serkenti a fogíny regenerációját

• megvédi a nyálkahártyát a fertőzésektől

• csökkenti a duzzadást


Ez szerintem fogzásra nem kifejezetten jó a leírás szerint.

2013. jún. 18. 14:41
 6/6 A kérdező kommentje:
Vettem jót az a neve: OSA svájci termék.csak gyógynövénykivonat.Zsálya, kamilla, borsmenta, szegfűszeg,propolisz.Lactóz és cukormentes.Szuper. 1800Ft.
2013. júl. 18. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!