Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki kendőt/mei tait használ,...

Aki kendőt/mei tait használ, hogy hordoz ilyen melegben?

Figyelt kérdés

Én teljesen összeizzadok a lányommal, pedig a legvékonyabb ujjatlan body+nadrág van rajta.

1. hordozós nyarunk, van valami praktika hőség esetére?

Nadrág nélkül nem merem beletenni a kendőbe, mert félek, hogy kidörzsölné, ráadásul úgy a nap is közvetlenül a bőrét sütné.


2013. jún. 17. 12:11
 1/7 A kérdező kommentje:

Most az jutott eszembe, hogy talán levehetném a bodyt és csak a nadrág lenne rajta.

Vagy a felsőtestét is kidörzsöli a pamut?

Széles karimájú kalapja van, picit takarja a vállát, nyakát is.

2013. jún. 17. 12:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Body vagy napozo (egybe badoy aminek van pici nadrágja is ill egy kalap de 11 töl 4 ig sehova nem közlekedek
2013. jún. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy csak body, vagy csak vékony kis

ruha volt a kicsin.

Furi, mert nem dörzsölte ki a bőrét a kendő sose. Egyikünknek se volt gondja nyáron sem.

2013. jún. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én sajnos sehogy. a gyerek nem izzad, de én mire magamra kötöm a lurkót teljesen "elázok",szó szerint ömlik rólam a víz. alig várom az őszt.
2013. jún. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hintőpor:). Sokáig nem, de fél órára kellemesebb a közérzet tőle.
2013. jún. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Póló+rövidnaci van a gyereken, rajtam meg póló. Meitaim van.

Én a hátamra szoktam kötni.

Meleg van, de hát a babakocsiban is meleg van.

Ilyen melegben csak akkor hordozom, ha nincs más megoldás, amúgy inkább babakocsi.

2013. jún. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én nem használok babakocsit, csak kendőt és mei tai-t, így muszáj felkötnöm minden nap ha megyünk valahová.


Végül térdig érő rövidnadrágot adtam rá zokni nélkül és egy vékony ujjatlan bodyt.

Összeizzadtunk, de nem vészesen, miután hazaértünk meg átöltöztettem.

2013. jún. 17. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!