Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki masszirozta ababáját,...

Aki masszirozta ababáját, pontosan hogyan csinálta? Videót tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
7 hetesen kötött az izomzata. Tornáztatom, de egy kis segítség jól jönne.
2013. jún. 19. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Baba masszázsra gondolsz? vagy babatornára? mert nem ugyan az. Én masszázsra jártam a kicsivel, és az nem olyan komplex gyakorlat sorokból áll mint a baba torna.
2013. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. jún. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a sima masszázs nem biztos hogy elég a kötött izomzatra az inkább csak élvezeti dolog. Én a dévény tornát megnézném a helyetekben. Vagyis memutatnám egy dévény tornás szakembernek.
2013. jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Torna előtt kell masszírozgatni.

Még csak most derült ki, hogy gond van. Tájékozódok a témában. A dévény tornát is meg fogom nézni, remélem van a mi környékünkön is.

2013. jún. 19. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a védőnődet, háziorvost, hogy tud-e vmi tippet. Nekem speciel Ő mutatta meg a babamasszázs fogásait. Azt mondta, hogy az izomzat kötöttsége ellen is jót tesz, meg hát babának-mamának is jól esik. :)

Kaptam pár fénymásolatot is a fogásokról (has, hát, kezek, lábak), ha gondolod szívesen átküldöm e-mailben.

2013. jún. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!