Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen etetőszéked van?...

Milyen etetőszéked van? Milyet javasolnál venni?

Figyelt kérdés

Az alábbi székek milyenek?: Caratero Magnus, Caratero Royo, Baby Point Fabula, Coto Baby, BabyOno

5 hónapos kisfiamnak venném, így mindenképp dönthető támlásat szeretnék.

Köszönöm előre is!


2013. jún. 24. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:

A felsoroltakat nem ismerem, nekünk ilyen van: [link]

Én meg vagyok vele elégedve, a kisfiam folyton feláll benne, de mivel elég magas a széle, így nem kell folyton attól rettegnem, hogy kiesik belőle.

2013. jún. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

De mivel utálom takarítani a széket, így ha újra tehetném, akkor lehet ilyet vennék inkább: [link]

Első voltam.

2013. jún. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk egy Top Rider van, teljesen meg vagyunk vele elégedve.
2013. jún. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Várom még a továbbiakat is :))
2013. jún. 24. 18:46
 5/8 kíváncsicska ***** válasza:

[link]

Szerintem ez tökéletesen megfelel a célnak.Ár-érték kategória is jó és semmi bajom vele.Unokaöcsémék is ilyent vettek a fiuknak ők is szeretik

2013. jún. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szintén Top Rider etetőszékünk van. Nagyon szeretem, nem bántam meg, hogy ilyet vettünk.


[link]

2013. jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is a válaszokat! :)
2013. jún. 24. 21:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Mekünk peg perego tatamiánk van, horror volt az ára, de mivel több gyerekre tervezünk, ezért gondolom 10-12 évig biztosan kitart majd, max huzatot kll majd cserélni. Meg vagyunk vele elégedve vele és a kicsi is szereti. Az a jó benne, hogy 0-4 éves korig használható gyerekenként, így elég strapabíró, könnyen tisztítható, és viszonylag kcsire össze lehet csukni.
2013. jún. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!