Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiviszitek 8-9 hónapos körüli...

Kiviszitek 8-9 hónapos körüli babátokat ebbe a hideg szélben sétálni?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy kimenjünk-e, vagy inkább játszunk idebent! Az a baj, hogy nagyon igényli a sétát, megszokta hogy naponta többször is megyünk! Ti kiviszitek a babátokat?
2009. okt. 14. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom már elmúlt másfél éves, de valahogy nagyon nem volt hangulatom kivinni sétálni. Igaz, a szmog legalább most nem vészes, de én félek, hogy meghűl ismét. (Most van túl egy pár napos betegségen, én még most vagyok a közepén, tőle kaptam...ő már jól van.):(. Hétfőn még csak fele ilyen rossz idő volt, igaz az eső folyamatosan esett, de nem volt szél. Akkor kint voltunk, de most úgy gondolom, ma sem megyünk, itthon játszunk. Aztán lehet, hogy még meggondolom magam.
2009. okt. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát én megmondom öszintén hogy nem megyek vele sehova ilyen időben.Ez rettenetes.Majd ha enyhül a szél akkor megyünk sétálni.
2009. okt. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és 8.5hónapos a babám.16:15 vagyok.
2009. okt. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi kint voltunk!

Huhhhh de hideg volt, inkább a szél...


Mi is csak kb 20 percre. Muszály mert igényli. Jól beöltöztettem. Amikor bejöttünk jéghideg volt a kis pofija, de azóta alszik :D

8 hónapos leszünk nemsoká :D:D

2009. okt. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi kint voltunk, muszáj volt, tegnap nem bírtunk menni. Jól beöltöztettem, takaró, lábzsák, esővédő. Nagyot aludt, 1,5 áórát sétáltunk.
2009. okt. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kinn voltunk.1 órát-mind kettönknek kell...9hós
2009. okt. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!