Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti bezárjátok/bezárnátok a...

Ti bezárjátok/bezárnátok a gyereket a kocsiba?

Figyelt kérdés

Kis faluban lakunk.Én megértem,hogy az ember egy kiló kenyérért nem szedi ki a gyereket a kocsiból.Ilyenkor ti rázárjátok az autót?Nekem ez olyan fura.Én sem veszem mindig ki ha nem tart sokáig bevásárolni,de nem zárom rá az autót.

Nekem mindig egy olyan sztori jut az eszembe(egyszer hallottam valahol),hogy míg anyuka bevásárolt kint hagyta a gyerekeket a kocsiba,valaki belement,a kocsi kigyulladt,és a zárt kocsiból nem tudták kiszedni a gyerekeket...


2013. jún. 28. 10:53
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagyom ott egy percre sem! Elég rémtörténetet hallani elrabolt gyerekekről stb... 1 percen is sok minden múlhat...
2013. jún. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
nem hagyom benne, annyi durva dologról lehet hallani
2013. jún. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Èn is kis faluban lakom de nem hagyom egy percre sem a kocsiban
2013. jún. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy zárom be, de nem is hagyom egyedül. Nyitott ajtóval otthagyni legalább akkora felelőtlenség.
2013. jún. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Én nem lakom kis faluban, de ha laknék sem jutna eszembe egyedülhagyni egy kisgyereket az autóban.

Az ördög nem alszik..

2013. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Sose hagyom egyedül. Ez felelőtlenség! Ha kis faluban laksz, akkor mire elgurulsz az autóval nem alszik el.

Inkább szedd ki, minthogy baja legyen.

2013. jún. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel sem jobb nyitott ajtónál ott hagyni egy kis gyereket. Eszembe sem jutna még egy percre sem!
2013. jún. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
55%
Hat akkor en felelotlen vagyok sajnos mert tankolas utan amikor beszaladok fizetni akkor sosem veszem ki a gyereket. En razarom az ajtot es kozben figyelem az ablakobol amig fizetek. Nekem pl. eszembe sem jutott ilyen, hogy kigyuladhat a kocsi. De most oszinten elgondolkodtam ezen, hogy tenleg megeshet. :(
2013. jún. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
A babánk a pocakban, azonban a keresztlányomra rengeteget vigyáztam. Mindenhova jött velem, még a benzinkútra is fizetni, ami tényleg csak egy pillanat, de én akkor voltam nyugodt, hogyha ott volt kézközelben. Sosem hagytam magára. A saját lányommal sem lesz másként. Ha kell, egy kiló kenyérért szedem ki (volt rá példa, nem is egyszer). Városban egyébként problémásabb, hiszen sokszor egymás hegyén-hátán parkolnak az embernek, türelmetlenkednek (ha gyerekkel vagy, az sem kivétel), volt, hogy rám csukták az ajtót, mondván nem férnek el, és még sorolhatnám a tortúrákat. Szóval, ha még ez lenne a mentség, akkor a városiakat jobban megérteném, de számomra igazán ez sem érv. Városban, faluban, tanyán, bárhol: a gyerek jön velem, fél percre is.
2013. jún. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
69%
Benzinkútnál én se veszem ki, de figyelem folyamatosan, kisközértnél kiviszem, mert az több idő és nem látok rá.
2013. jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!