Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem akar aludni délutánonként,...

Nem akar aludni délutánonként, mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 hós a babám, eddig is 8 kor reggeli, séta, vagy egyéb,majd otthon uzsizott, és utána 11 11 30 körül szépen elaludt, és ebédre ébredt csak fel! Így ment hónapokig...DE mostanában nem akar elaludni a megszokott időben, folyton felsír.. Később tettem ma le egy órával, e fél óra múlva ismét felébredt!Nem hiszem, hogy fogzik, nem nyűgős, csak aludni nem akar..Próbáltam, hogy együtt alszunk, de engem őrzött, nem vált be.. Mi lehet a gond? Adnátok ötleteket?Mert így semmire nincs időm, amit eddig elintéztem alvásidőben..Hálás lennék érte..
2013. jún. 30. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

És ilyenkor hányszor alszik egy nap? Egyszer vagy kétszer?

Valószínű, hogy később kell letenned aludni mert még nem álmos. Ahogy nő a gyermek úgy bír ki több időt ébren. Akkor rakd csak le mikor már látod, hogy aludni szeretne. Én is így "tanulmányozom" a kislányom mert ahogy nő mindig minden változik körülötte.

2013. jún. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyszer aludt mindig egy hosszabbat, már jó ideje....
2013. jún. 30. 13:16
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
A lanyom masfel kora ota nem alszik delutan. Eljatszogat, csendben fekszik, nezelodik, de nem alszik.
2013. jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
talán akkor ne altasd kétszer.... ennyire egyszerű.
2013. jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hogy hogy ne altassam kétszer? Mondom egyszer aludt délután már egy jó ideje...De délutáni alvás az oviban is van, nem hiszem, hogy ne lenne rá szüksége..
2013. jún. 30. 19:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Tedd le delutan, ebed utan.
2013. júl. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyesen megy a lepontozas, de ugy latom, a kerdes felteves, fogalmazas nem. Egyszer azt irod, delutan nem alszik, egyszer meg hogy delelott. Mi vaaaaan?
2013. júl. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, egy nem én pontoztalak le! 2 szerinted ha 11 30 tól mondjuk 2 ig alszik az nem nyúlik bele a délutánba? Szerintem értelmesen kérdeztem, le van írva feketén fehéren, de minek válaszolsz ha csak kötekedni tudsz???
2013. júl. 2. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!