Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyem orvoshoz? Mit csínáljak?

Vigyem orvoshoz? Mit csínáljak?

Figyelt kérdés
14 hónapos a kisfiam és nem indult még el! A kislányunk 1 évesen már járt egyedül! Kétségbe vagyok esve! :-(
2013. júl. 1. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyik lányom 16 hónaposan indult el. (Másik 11, harmadik 12 hónaposan)

Ha amúgy jó mozgású, kiegyensúlyozott gyerek, akkor még nem kell aggódni.

A nagykönyv szerint 18 hónapos korig kell elindulni.

2013. júl. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ha ennyitől kétségbe vagy esve, akkor inkább neked van szükséged orvosra....
2013. júl. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kisfiam 17 hósan idult el, a melletünk lakó kisfiú szintén 17 hósan idult el. Örülj neki, kevesebbet kell érte rohangálni. Ha már most összehasonlítgatod a gyerekeidet mi lesz később?
2013. júl. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Ne aggòdj, nem minden gyerek fejlődik egyformán. Az én kisfiam is 14 hós lesz nemsokára, bár már elindult úgy ahogy, csak ha készül elesni akkor én mindig elkapom. Tudom hogy ez sem jò, de félek hogy nagyon megüti magát. Inkább fogom a kezét, és úgy sétál. A nagyobb fiam 1 évesen indult el, a középső fiam pedig 15 hósan. Nem szabad összehasonlítani a gyerekeket, én sem szoktam.Ez olyan mint a szobatisztaság. Az egyik hamarabb szokik le a pelusròl mint a másik. Amúgy 18 hós korig kell elindulni. Ezért ne vidd orvoshoz szerintem.

3 fiú anyukája

2013. júl. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-)
2013. júl. 1. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!