Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan 7 hónapos babám alig...

Lassan 7 hónapos babám alig fér el a kiskádban. Zuhanyzós a fürdőszobánk. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 14:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Esetleg nézz nagyobb kádat. De én még mindig meg tudom fürdetni a másfél éves lányomat kiskádban, ha a nagyinál vagyunk, ahol szintén zuhanyzós a fürdő.

Vagy fürödhet apával, vagy veled a zuhany alatt.

2009. okt. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

elég kicsi a kád, az a baj. nagyobb már nem tudom, hogy beférne-e. én is azon agyalok, hogy meg kéne próbálni lezuhanyozni, csak nem tudom, mennyire fog neki tetszeni. köszi a választ.

ülve természetesen elférne, de még magától nem ül fel, ezért én nem is nagyon ültetgetem, fekve meg már kicsi a kád.

2009. okt. 16. 14:36
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha ül egyedül,akkor legyél vele és fürdesd úgy,hogy engedsz a zuhanytálcába vizet,felfogod és abban fürdeted.

A kiskádban nem fér el ülve????

A ´lányom ülve pancsizik.Nekünk is csak zuhany van-.

2009. okt. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nekünk is zuhany lesz (még építkezünk), de szándékosan olyan tusolót fogunk venni, aminek magas szélű a tálcája, és akkor úgy használja majd, mint egy kicsi kádat. de tényleg kicsi lehet az a kiskád, ha 7 hós baba nem fér bele.
2009. okt. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan így vagyok mint ti, de megoldódott a helyzet, most már tud ülni a lányom. Fekve nem fér el nekem sem a kádban, pedig gyakran hátra vágja magát hogy a lábával rugdalja a vizet, olyankor van baj, mert nem fér el.
2009. okt. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
14:38-as, fuss neki még egyszer. :)
2009. okt. 16. 14:54
 7/17 A kérdező kommentje:
köszi szépen, akkor várok még pár hetet, addig kihúzzik valahogy, lassan már csak fel fog ülni, én úgy látom, hogy próbálkozik vele. :)
2009. okt. 16. 14:54
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy mit írtam rosszul.Elárulnád??

Elég kicsi lehet a kád,ha ülve nem fér el benne 7 hósan.......

Az a gond,hogy megkérdeztem "ülve nem fér el benne??"

2009. okt. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Bocsi addíg írtad,hogy most kezd ülni,még én is írtam.

Még egyszer bocsi.

Vegyél nagyobb kádat,esetleg támaszd ki a hátát amíg fürdiik.

mosakodjatok eggyütt amíg nem ül stabilan.

2009. okt. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

[link]


esetleg? ha nemsokára ül, akkor ez már lassan jó

2009. okt. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!