Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnál ilyen ételt a 8 hónapos...

Erus76 kérdése:

Adnál ilyen ételt a 8 hónapos babádnak?!

Figyelt kérdés
Egyik ismerős a 8 hós kisfiának vadhúsból készült pörit tarhonyával adta. Én szörnyülködtem rajta, vadhús rizikósnak tűnik. Őszintén, az én fiamnak még tuti nem adnék, bár ő még csak 6 hónapos, de 2 hónap múlva sem...Más adott már a babájának ilyen ételt? Kíváncsi vagyok a véleményekre! Köszönöm!
2013. júl. 5. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Inkább a tarhonya miatt nem adnám.Azt hiszem 8-10hótól már minden húst ehet.
2013. júl. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Én is inkább a tarhonya miatt nem adnám, mert abban tojás van.
2013. júl. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Nem adnám.

Vadhúst én sem eszem meg,gyereknek sem adom,tarhonyából bár van tojásmentes,de túl apró,még nem neki való.

2013. júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a vadhússal semmi gond. A tarhonyát nem szokták 1 éves korig adni a tojás miatt, bár nálunk is kapott kb. 10,5 hónaposan.
2013. júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 5. 14:00
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
a vadhússal semmi gond, azt is rendesen meg kell főzni/sütni.Ráadásul egészséges, mi rendszeresen eszünk szarvas illetve őzhúst.
2013. júl. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

A vadhús sem rosszabb, mint a csirke.

Nekem konkrétan migrénes rohamot vált ki a ketreces tartású csirke. (A boltban egy márka kivételével csak ilyen kapható.) A kapirgálóstól meg semmi bajom. Vajon mi lehet benne, ami ilyen hatást vált ki, és vajon azoknak nem árt ugyanaz az anyag, akik meg bírják enni?


Én adnék, ha nincs tojásallergiája. Előbb-utóbb a tojást be kell vezetni az oltások miatt.

2013. júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!