Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jó ár 100db...

Szerintetek jó ár 100db pelenkáért 4400ft?

Figyelt kérdés

Nem pampers nem libero stb...

Van nem messze tőlünk egy pelenkás bolt és a 4-es pelusnak ez az ára darabra nem lehet venni,csak egyszerre 100db-ot.

Anyósom olyat használt a gyerekél és egy ismerősöm is ott veszi állítólag jó.

Ti kipróbálnátok?

Árban jó?



2013. júl. 5. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Pont tegnap vettem 3-as pelenkát a kisfiamnak a Rossmannban, Pampers, 96 db-os (3-as méret), 10%-os kuponnal plusz a Pamperses termékekre járó 15%-os kedvezménnyel 5500 Ft helyett 4200-at fizettem érte. Szerintem ez jobb üzlet. :)
2013. júl. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én vettem már ilyen fajta pelenkát és szerintem abszolút jók. Meg kell nézni, de én mikor vettem nem csalódtam.
2013. júl. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyet használok. Dada a neve. Tegnap vettem 2 csomaggal. Nincs vele semmi gond, régóta ilyet használunk.
2013. júl. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

hát szerintem ritka rossz........a kisfiam popsija rettentő ronda lett tőle ki is dobtam a többi

én csak is a dm-be vásárlók számold ki megéri 5200 ft a liberó -25 joker plusz -15os végösszegivel :) én több dolgot veszek egyszer legutóbbi vásárlásom 21 ezer helyett 13 ezer nem jó??

2013. júl. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a DM-ben vettem Liberot (108 db-os csomag) és az 50 pontos kuponfüzetben lévő 25%-os kedvezménnyel 44 Ft-ra jött ki darabja.

Amúgy a DM saját márkásából most van 126 db-os (4-es méret), szintén 25%-os kuponnal 39 forintra jön ki darabja. Szerintem akkor egy "noname" pelusért sok a 44 Ft, persze ettől még lehet jó.

2013. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csak ilyeneket veszek a lányomnak. Ráadásul 3600 a 100 db. Két félét lehet kapni ott ahol én veszem, az egyik a Dada a másik a Toujours. Mindkettőt nagyon szeretem, bár az utóbbi talán egy fokkal jobb, mert vékonyabb, de nem rosszabb a minősége. A pampersről meg annyit, hogy kaptunk egy csomaggal, pár éjszakára azt adtam a lányomra (4-es méret) minden reggelre elázott a pizsije. Kifolyt a tartalma. Az olcsó pelusokkal még nem jártam így. Szerintem nyugodtan kipróbálhatod, én nagyon szeretem.
2013. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi Rossmannost használunk: 2 csomag vásárlása esetén + 10%-os kupon felhasználásával 3.600,-Ft-ra jön ki 80 pelenka, és ez nagyon bevált.
2013. júl. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

de,mért kell lepontozni

mert érzékeny a fiaim bőre és nem bírja gagyi sz....

2013. júl. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!