Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányt vagy fiút szeretnél/van?

Lányt vagy fiút szeretnél/van?

Figyelt kérdés
Hogy hívják, hogy fogják hívni?

2013. júl. 9. 15:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Lányt akartunk,lány lett,Lilien a neve.Ha lenne még,akkor is inkább lány legyen,ő Lia lenne valószínűleg.Fiúnak nincs név ötletünk nagyon,de nem lesz több gyerekünk egyébként szerintem.
2013. júl. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Lányokat akartam. Az első lány lett, a második fiú. De jó ez így!:)
2013. júl. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Bármi jöhet, csak jönne már :) Ha fiú lesz, akkor vagy Mihály, Zoltán vagy Károly. Ha lány, akkor Éva, Gerda vagy Blanka.
2013. júl. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Fiam van, Dániel.

A másodikat most várjuk, egyelőre nem tudjuk a nemét, de nekünk mindegy. Névötlet még nincs.

2013. júl. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Fiút is és lányt is szeretnék. Még nincs semelyik...
2013. júl. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Kislányt szerettem volna, az is lett :)! Bianka a neve. A 2. baba mindegy lenne, de nem bánnám, ha ő is lány lenne :)!
2013. júl. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi mi is lányt szeretnénk Dóra Berill lesz a neve ha fiú Benjámin :-D
2013. júl. 9. 15:51
 8/17 anonim ***** válasza:
Kislányra vágytunk és kislányunk lett, Kincső a neve. Most kezdtük a tesó projektet és tök mindegy milyen nemű lesz, bár a férjem ismét kislányra vágyik úgy igazán. Név ha kislány még nem tuti, de Hanga. Ha fiú tuti Zétény.
2013. júl. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Azt hittük kislány lesz, de úgy néz ki kisfiú :D

Abszolút nem bánjuk :) :) Dominic Peter lesz. Októberre várjuk. Ha lány lett volna Dorothy Fanni lett volna.

2013. júl. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is fiút szerettem volna. Amikor terhes lettem akkor már úgy éreztem, hogy mindegy. Fiú lesz, nemsokára születik :) Mátyás lesz a neve.
2013. júl. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!