Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája 7hónapos...

Akinek a babája 7hónapos korában felállt mennyi idős volt mire elindult egyedül?

Figyelt kérdés
Sok idő telik el a felállás és a megindulás között?

2013. júl. 12. 08:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit értesz a felállás alatt. Ha kapaszkodva, akkor hónapok, ha kapaszkodás nélkül, pár hét , de még az is lehet, hogy napok.
2013. júl. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
1 évesen járt, 1.5 évesen már magabiztosan sétált be egy templomba (esküvőn koszorús fiú volt és szirmokat is szórt)Nagyon oda figyeltem, hogy csak is a legjobb cipőket hordja, volt bőr kis cipője is ami olyan mint ha mezit láb lenne, simán mezitláb is sokat volt (kövön,földön stb) és még is most lúdtalpja van, és befelé dől a bokája, úgy hogy én nagyon bánom, hogy ilyen korán elkezdett menni. Jaa és baba úszásra is járunk (3 hónapos korától) Most viszont tornáztathatom a lábát, hogy ne legyen nagyobb gond.
2013. júl. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Erre én is kiváncs vagyok.

Az én fiam 6 hós és 2napos volt mikor felállt. 1 hét múlva már simán tartotta magát percekig,6,5 hósan pedig mászni kezdett, 7 hósan felült magától. Ő kb 2 hétig gyakorolt az újabb mozgásfejlődési lépcső elött. :)

Most 7,5 hós, egyre jobban ül.

Alig várom már, hogy kapaszkodva lépegessen majd elinduljon, de azért az még odébb van.

És anyu szerint én is nagyon hamar ültem és jártam is, szóval biztosan van benne genetika is.

2013. júl. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

10 hónapos 2 napos volt mikor elindult.

11 hónaposan futott.

2013. júl. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

2-es mit értesz pontosan azon hogy 1 évesen járt? Akkor indult el? Mert ha igen, az egyáltalán nem korai. Rengeteg baba indul el 1 éves kora körül, sőt 10 hónaposan is nem egy!Legalább is én 3 kisbabás családot ismerek a körünkben, ebből 2 egy éves kor alatt indult el ( 10,5 és 12 hónaposan) a 3.baba 14 hós volt.

Én is 10 hónaposan indultam, a férjem 12 hónaposan.

2013. júl. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
7 hónaposan a kiságyban állt fel először, és az 1. szülinapja előtt 1 héttel indult el magától.
2013. júl. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kapaszkodva áll fel a fiam mindenhol ahol csak tud

Sokszor elengedi a bútort próbál egyedül kapaszkodas nélkül állni de persze egyperc alatt elesik

2013. júl. 12. 08:41
 8/15 anonim ***** válasza:
Születésnapja előtt 2 héttel, 7,5 hónapos volt amikor kapaszkodva felállt.
2013. júl. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Golan Trevize ***** válasza:

6,5 hónapos volt, mikor először felhúzta magát álló helyzetbe.

2 nap múlva már tartósan meg tudta magát tartani.

Pár nap múlva kapaszkodva ment.

8 hónaposan kapaszkodás nélkül megállt másodpercekre.

9 hónaposan kapaszkodás nélkül felállt.

10 hónaposan és egy naposan kapaszkodás nélkül megindult, még aznap már méterekre elment.


A másik mindenben 1-2 hét lemaradással követte.

2013. júl. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az egyik fiam 7 hónaposan állt fel kapaszkodva, 15 hónaposan indult el, a másik fiam még nem volt 6 hónapos, mikor felállt, 11 hónaposan indult el
2013. júl. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!