Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aggodnom kelenne hogy 8...

Aggodnom kelenne hogy 8 hónaposan még csak kúszik?

Figyelt kérdés
Mert itt olvasgatva ilyenkor már másznakülnek sőt felálnak. 36.héten született.
2013. júl. 13. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:

nem mindenki egyformán fejlődik. a barátnőm kislánya semmit sem csinált 1 éves koráig,de aztán behozta a lemaradását.

a tied ráadásul koraszülött is,ugyhogy nem hiszem hogy aggódnod kéne

2013. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, 9hóig "kell" kúszni, és 10hóig "kell" mászni.

Nem baj, ha ő kivár akár 9hóig is, csak csinálja az a lényeg.

Én kisfiam is csak 9hósan kúszott, és 10hósan mászott, 15hósan tette meg az első önálló lépéseit, de 16hósan már alig bírtam elkapni... iszonyat örökmozgó lett, most 17hós.

:)

2013. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért mert a nagykönyv mást ír még nincs elmaradva a gyereked!A mi kisfiunk most 11 hónapos kb. 1 hete mászik eddig kúszott, hempergett ülve játszott. Azt hittem nem is fog mászni, kimarad nála de szerencsére nem. A fiúk később érnek azt mondta a dokinőnk amikor elég erős akkor csinálja a különböző mozgásokat. Nyugi!Jó egészséget nektek!
2013. júl. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Teljesen normális a gyereked.
2013. júl. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges addig aggódni, amíg a védőnő és a gyermekorvos azt nem mondja! Persze alig várja az ember, hogy történjen már valami, főleg ha hallja/olvassa, hogy más babája már ezt meg azt csinálja! De nincs még elkésve, a maga tempójában halad!
2013. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 8 és fél hónaposan kezdett kúszni, 10 és fél hónaposan mászni, 13 hónaposan már járt. Itt ne olvasgass ilyeneket, mert itt mindenkinek csodababája van, akik 8 hónaposan szaladnak meg folyékonyan beszélnek :D
2013. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgy, ahogy az előző mondja, itt minden baba 3 hónaposan már gátat fut :-)

Komolyra fordítva a szót, a fiam 7 hónaposan kúszott, 9 hónaposan állt fel és csak 9,5 hónaposan kezdett mászni. Most 13 hónapos és 3 hete jár. Ne aggódj.

2013. júl. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!