Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angliában mennyi ideig maradha...

Angliában mennyi ideig maradhat otthon az anyuka a gyerekével? Meddig jár neki az anyasági szabadság?

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudtommal fél év. Csak nálunk jár ilyen hosszú ideig, másutt sehol.
2013. júl. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, fél év.
2013. júl. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hmmm, egyik ismerősöm kislánya 3,5éves és megkérdeztem az anyukától, hogy dolgozik-e, ő azt választolta, hogy nem, mert anyaságin van még. Akkor ezt nem értem. Ő munkanélküli volt, mielőtt szült, szóval amugy sem lett volna hova visszamennie. De állitolag még kapja az anyaságit, vagy hogy is nevezik azt ott.
2013. júl. 14. 10:44
 4/6 anonim válasza:
Osszesen 52 het (ebbe termeszetesen beleszamit az a par het is amit a szules varhato idopontja elott kiveszel), ebbol 39 hetig jar tamogatas. A 39 het elso 6 heteben a normalis fizetesed 90%-at kapod, a fennmarado 33 hetben heti 137 fontot (minusz tax es national insurance persze). Ha az ismerosod nem dolgozott elotte, 39 hetig neki is jart a heti 137 font tamogatas, majd havi 80 font child benefit a gyermek 18 eves koraig, (vagy 21 bocsi ebben nem vagyok biztos:)
2013. júl. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52 het. Ha nem dolgozott akkor neki akarmennyi "jar". De biztos hogy anyasagi tamogatast olyat mint GYES 3,5 ev utan nem kap. 39hetig fizetik,valami egesz mas Benefitet kap. A jelek szerint meg o sem tudja...
2013. júl. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek.
2013. júl. 14. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!