Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Főtt kukoricát, görögdinnyét-s...

Főtt kukoricát, görögdinnyét-sárgadinnyét mikor adtatok a babátoknak?

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Mivel most van szezonja, így csak most 15 hónaposan kapott a lányom, (tavaly még pici lett volna hozzá) de úgy tudom a dinnyék 8 hónapos kortól adhatóak. A főtt kukoricát én csak 1 éves kor után adtam volna egyébként is, hogy jól meg tudja rágcsálni.

Egyébként mindegyiket imádja a lányom :)

2013. júl. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

dinnyét én is most adtam, tavaly még kicsi volt, de én is 8 hónapos kortól tudom.

a görögdinnye levét besűrítettem sinemillel, szerette, sárgadinnyét nem szerette.

főtt kukorciát néha kieszi a tányéromból, de egyben kakilja ki, 8 foga van.

2013. júl. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Főtt kukit kaphat 4-6hósan már.Dinnyét elvileg 8hótól.Kukit kapott is 6hósan,dinnyét is 8hósan már kapott.Most 9,5hós és imádja a sárgadinnyét.Görögnek valahogy rossz lesz az ize ha le botmixerezem,így ezt nem kap.
2013. júl. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 15 hónapos dinnyét így ő is most kapott!

Kukoricát én nem adtam még de nem is fogok mivel még a felnőtt sem emészti meg így nem látom értelmét?

2013. júl. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kukoricát 3 éves korig nem szabad,de dinnyét bármikor kaphat,nyilván mag nélkül.
2013. júl. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

17hónaposom van- délután megkóstoltattam vele a főtt kukoricát és a dinnyéket is- és imádta!!

Komoly, hogy 3éves korig nem lehetne? De miért?


Nagyon köszönöm a válaszokat!!!

2013. júl. 16. 20:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudja megemészteni,és fájni fog a hasa ugyanúgy mint a gombánál,kérdezd meg a gyerekorvost
2013. júl. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Az én 15 hónaposom is imádja a kukoricát, édesen rágcsálja, és sosem fájt még tőle a hasa, úgyhogy persze jó az elővigyázatosság, de ha nincs gond, akkor nyugodtan eheti!

2013. júl. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hálistennek nem volt hasfájás, bár igaz, hogy másnap a kukorica ott virított a pelenkában... :)
2013. júl. 18. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!