Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Libero comfort miért ilyen...

Libero comfort miért ilyen hiper vékony és csak nekünk ázik át a pisitől?

Figyelt kérdés
4 es liberót vettem a 10 kilós fiamra. Mivel az 5 ös hónaljig felér szegénynek és ebben a melegben az nagyon nem tuti. A combjánál sem jó rá az 5ös méret. (vékony lábú). És minden áldott éjjel folyik ki a pisi a liberóból. Ez a komfort valami olcsóbb változata a liberónak, vagy ennyire rossz lett? ( 4 es méret 84 db 5 ezer körül volt a dmben ez annyira nem olcsó szerintem) Eddig dada pelust használtunk , sose volt vele ilyen gondom. ( a szaga miatt cseréltem le amúgy).

2013. júl. 19. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom a liberóval, sosem folyik ki semmi, pedig a lányom is nagyon vékony
2013. júl. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hányast használtok és hány kilós?
2013. júl. 19. 13:49
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia! A Libero nekünk is mindig átázott. Próbáltuk a Huggies-t, Pampers-t, de egyik se volt jó. Aztán vettem ezt a bababoltban kapható 100db-ost, 4ezer ft-ért, és jó volt.

Mondjuk van, amelyik pelusnak van egy kis kellemetlen szaga, de ha bevált eddig, szerintem ne cseréld le, felesleges szenvedni vele. Max, ha mentek valahova, akkor adj rá Liberot.

2013. júl. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is pillanatok alatt átázik, mi 3-as méretet használunk. A mi fiunk is hosszú és vékony. Nekünk csak a Pampers Premium Care vált be.
2013. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

Első vagyok.

11,3 kg és 4-es méretről most váltottunk 5-re

2013. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi 3-ast használtunk még és 2órát se birt ki,már nyakig pisis volt a kicsi.Nekünk Dada,Toujours(Dada rokona,nem a Lidl-ös Torujours),zöld Tesco is bevált,a Rossmannos is,meg a narancs és zöld Pampers is.
2013. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

11 kiló,fiú,5-ös méret(hosszú gyerek,nem pufi)

10 kilósan már neki kellett az 5-ös méret,mert kisé szorította,és kiengedte a pisit.Azóta nincsgond,bár sosem volt a Liberóval..

2013. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi akkor nem a súllyal van a gond (azt hittem hogy a "teljesítménye" nedvszívás terén talán már nem ekkora babának van kitalálva de hát az 5 ös meg mint írtam nagy).

Dada volt nekünk is eddig csak a szaga zavar de nagyon :((( pedig nincs fél napokat rajta napi 5-6 pelust használunk.

Lehet akkor áttérünk pampersre....remélem az meg nem fog allergiát okozni (arról meg ezt hallottam a bevonata meg az illatosító anyag miatt)

2013. júl. 19. 13:54
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi elég régóta a 4-est használtuk a 10kg-os fiamra éjszaka csak ez bírta ki,de egy ideje mindig kifolyt a pisi így vettem 5-öst éjjelre hát néha még előfordul hogy kifolyik mert a hasánál picit nagy de azért sokkal ritkábban,nem tudom hogy a minősége romlott-e de lehet hogy váltanunk kell,nekünk a Dada nem jött be és a Pampers sem.
2013. júl. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is 4-est használunk, 9 kg-s a kislányom és soha nem folyt még ki belőle semmi, igaz, nemrég tértünk át rá. Nekünk ez a pelenka válik be legjobban. Nekem a saját márkásakkal volt bajom, DM-s Baby Softtal, állandóan átázott.
2013. júl. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!