Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiú babának 1. szülinapra...

Fiú babának 1. szülinapra ajándékötlet?

Figyelt kérdés
Triciklin gondolkodtam de a párom nem rajong az ötletért.Szeptemberben lesz 1 éves.Kertes házban lakunk úgyh kinti-benti játék is jöhet.
2013. júl. 23. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:

ezek jók szerintem :)

[link]

-lego

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

2013. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kismotor
2013. júl. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezek nagyon jók. :) A labdafújó elefánt nagyon tetszik!
2013. júl. 23. 10:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Forma gömb :)
2013. júl. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
baby taxi,kismotor,dömper,markoló,csúzda,autók,fa barkácskészlet,traktor mi ezeket kaptuk az első szülinapra(május 22)Előre is Boldogat a kicsinek!!!
2013. júl. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam júniusban volt 1 éves, meg akkor van a névnapja is. Kapott kagyló formájú homokozót, homokkal meg rengeteg homokozó játékkal, meg arra egy tetőt (uolyan kagyló), abban tud pancsizni, meg a homokozót le lehet fedni vele.

Kapott triciklit, amit én is tudok tolni, kapott egy kis játékfűnyírót, babacsúszdát, formabedobót, fa építőkockát, meg egy FP tanulókutyát. Hintája már volt.

(Nem mindent tőlünk, ebben benne vannak a nagyszülők, keresztanyu is).

2013. júl. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is szeptemberben tölti az 1. szülinapját, és mi is triciklin gondolkozunk neki, hintánk, bébitaxink, homokozónk már van. Megkérdezhetem, hogy a párodnak miért nem tetszik?
2013. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom h a páromnak mi baja van a triciklivel.Pedig szerintem hasznos ajándék lenne.Köszönöm a jó ötleteket! :)
2013. júl. 27. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!