Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én babámnak nincsen...

Csak az én babámnak nincsen cumija?

Figyelt kérdés
vhogy az elején nem adtam neki, most meg ha adok kiköpi vagy folyton kiesik. kell a cumi? most 2 hós
2013. júl. 23. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem KELL a cumi.

Vmelyik baba nem tud "élni" nélküle, vmelyik meg nem bírja elviselni.

Az én két lányomnak sem kell(ett).

2013. júl. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez volt nálunk is!2-hónaposan már nemfogadta el,de ez semmi problémát nemokozott.
2013. júl. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
az én gyerekeim sem cumiztak
2013. júl. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én vettem a lányomnak ,de mikor megszületett nem kellett neki,nem használta.Most 6 hós,és felfedezte,hogy neki az is van.Így mikor úgy gondolja,akkor megfogja és beteszi a szájába és cumizik.Én nem erőltetem rá,ha kell neki használja,ha nem akkor kiköpi.
2013. júl. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sem adtam neki, nem is akartam volna soha, de az apja "rászoktatta", és amikor kezdtek nőni a felső metszőfogai, inkább a szájába adtam én is, mert folyton a torkára nyúlt és öklendezett. Egyébként megvan nélküle, nem sír utána, és sokszor kiköpi ő is, ha a szájába adom.
2013. júl. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik gyerekemnek sem volt cumija.
2013. júl. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lányom imádta, a fiamnak nincs. Mindketten igény szerint szoptatott babák (voltak).
2013. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én lánykámnak sem kell, csak altatáskor használjuk, amint bealudt kiesik a szájából és ha felébred, akkor sem kell már neki, anélkül is visszaalszik.
2013. júl. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Enyém 1 éves múlt, neki sincs cumija, míg kisebb volt néha próbáltam, de általában kiköpte, aztán nem is "erőltettem". Szóval nincs neki, nekem már eszembe sem jut, hogy kellene neki. Amúgy még születése előtt vettem párat, ott állnak a fiókban.
2013. júl. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!