Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaruházati boltot nyitok a...

Babaruházati boltot nyitok a közeljövőben. Ahol ha minden jól megy saját készítésű ruhákat is fogok árulni és ezen ruháknak keresnék valamilyen jópofa márkanevet. Milyen nevet javasolnátok?

Figyelt kérdés
Egyaránt lesz bébi és kisgyerek ruha valamint kamaszruhák is. Tehát valami olyan név kellene, ami illik minden korosztályhoz. Várom a tippeket.
2009. okt. 22. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Név most nem jut eszembe,de én is erre szeretnék vetemedni,ugyan nem saját készítésű rucikkal,csak egy sima babbolt!Ha nem vagyok szemét megkérdezhetem,hogy ez kb. hány milliárdba fog kerülni??? :DDD
2009. okt. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még folyamatban van az ügy, így nem tudom a végösszeget, de nem lesz kevés az biztos! :( De remélem megéri majd. Ha megnyitottunk, majd írok!
2009. okt. 22. 11:57
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és sok sikert hozzá! Hajrá!!
2009. okt. 22. 11:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Dínó bababolt, Pingvin bababolt, Kisvakond bébibolt, Hápi bébibolt, és akkor a szórólapokon cégtáblán is lehetne egy állatka a Bolt neve mellett. Szerintem ezek kapcsolódnak a gyerekekhez.
2009. okt. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, de a babaolt neve már megvan (MiniManó Bababolt) én most a saját készítésű ruháknak keresnék v.mi aranyos márkanevet. Egyébként aranyos neveket írtál! :)
2009. okt. 22. 13:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán túl egyszerű és kézenfekvő az ötlet, de a nevedből (akár a vezeték akár a kersztnév),vagy annak valamilyen becézéséből vagy átvariálásából megpróbálhatnál kiindulni.
2009. okt. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó ötlet nem is olyan rossz, mejd gondolkodom rajta. Köszi
2009. okt. 22. 15:39
 8/8 A kérdező kommentje:
"mejd" = majd :)
2009. okt. 22. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!